• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ksiazka HEADACHE IN A PELVIS

miron

New member
Panowie,
jestem tutaj nowy. przejrzalem dosc dokladnie i jestem wam bardzo wdzieczny za wasze posty. sporos sie z nich nauczylem o problemi, ktory mam.
a teraz juz do konkretow.
chcialem spytac, czy czy ktos moglby mi poradzic, gdzie moge zdobyc ksiezke HEADACHE IN A PELVIS. planuje zaczac leczenie wedlug SP.
pomyslalem, ze moze ktos z was ma zeskanowana wersje ksiazki? lub byc moze kupil a juz jej nie potrzebuje?
jesli nie, to czy w jakiejs polskiej ksiegarnii jest do dostania czy trzeba sciagac zza granicy?
z gory dzieki za rady.

pozdrawiam.
 

cinek87

New member
ja mam gdzieś na HD. Podeśle Ci na priva jak chcesz.
Niestety nie ma polskiej wersji :( Ktoś kiedys bral sie za tłumaczenie, ale sprawa ucichła...
 

miron

New member
jesli moglbys mi podeslac, bylbym Ci naprawde wdzieczny... rozumiem, ze masz wersje zeskanowana, zgadza, sie?
jesli chodzi o angielski, mysle, ze dam rade. zwlaszcza, ze ktos tu na forum pisal, ze jezyk nie jest jakis super fachowy...
DZIEKI!!
 

miron

New member
jeszcze Ci wygodniej, mozesz mi puscic na maila. tego, ktory sie pojawia przy moim profilu.
DZIEKI JESZCZE RAZ!
 

miron

New member
RELAKSACJA PARADOKSALNA

WITAM!

Czy ktos z was ma moze tasmy doktora Wise do Relaksacji Paradoksalnej?

Czy ktos, kto stosowal Stanford Protocol moglby mi powiedziec, czy konieczne sa dokladnie te tasmy, czy tez moglibyscie mi polecic cos alternatywnego?
Poki co sciagnalem sobie nagranie z trenningiem Jacobsena... ktory jest treningiem na rozluznienie wszystkich miesni... poprzez ich kolejne spinanie i rozluznianie... Relaksacja super.
Ale zastanawiam sie, czy jest moze cos specjalnie do relaksacji wlasnie konkretnie miesni dna miednicy?
bede wdzieczny za wszelkie rady.
 

Homer22

New member
Ja tez prosze o ta ksiażke bo ktos ja miłą przetlumaczyc jesli ktos potrzebuje to mam orginał ale nie mam skanera
 

ross

New member
Bo książka Wise'a to jeden wielki bullshit mający napędzać mu klientów - nie zawiera ona ŻADNYCH praktycznych porad dotyczących walki z dolegliwościami. To trochę tak jak CTM Rakowskiego.

Ta rzecz wygląda na bardziej koncentrującą się na praktyce - postaram się jak najszybciej przeczytać i wypróbować. Dam znać, czy moim zdanie jest to coś warte. Dzięki za link! :)
 

ajpinus

New member
Witam
Bo książka Wise'a to jeden wielki bullshit mający napędzać mu klientów - nie zawiera ona ŻADNYCH praktycznych porad dotyczących walki z dolegliwościami. To trochę tak jak CTM Rakowskiego.
Troche obiektywizmu kolego by sie przydalo. Skoro SP pomaga w mniejszym lub wiekszym stopniu 70% pacjentom to chyba cos znaczy.

"Heal pelvic pain" to skrocona wersja Ksiazki Wisa. W zasadzie ta sama metoda pozbawiona jednak masazy wewnetrzynych i charakteryzujaca sie nieco odmiennym podejsciem do relaksjacji. Paradoksalna relaksacja Wisa opiera sie o metode Jacobsona. A on byl w tym mistrzem.
 

kastroo

New member
zeby nie bylo ze przechodze na ciemna strone mocy ale moze mi ktos podeslac ta sprytna ksiazeczke...doszedlem do wniosku ze co mi szkodzi...

Dzieki z gory!!
 
Do góry