• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Diego40

New member
10 stycznia 2023 miałem zabieg obrzezania częściowego i wydłużane wędzidełko. Po zabiegu wszystko było okej. Na drugi dzień pojawił się krwiak na żołędzi i opuchlizna. Dziś czyli 2 dzień po zabiegu krwiak i opuchlizna cały czas się utrzymuje. Lekarz przepisał leki przeciwzakrzepowe, powiedział żeby się nie martwić a opuchlizna sama się wchłonie. Czy wszystko jest w porządku?
 

nope

Well-known member
Jeżeli lekarz uspokaja ( to widział ) to znaczy że nic poważnego się nie dzieje. Ale obserwuj opuchlizne, jak urośnie jak taka bania od os przysłowiowo to znaczy ze nie jest dobrze i krwiaka trzeba ewakuować. Kolorem żolędzi sie nie przejmuj, rózne tutaj kwiatki sie ludziom dzieją po obrzezaniu.
 

wojtek300

Member
Trzymaj się chłopie ja miałem obrzezanie całkowite 9 stycznia i na początku krew mi leciała ale po jednym dniu znacznie się ograniczyła i coś zółtego się pojawia jak czytałem o tym na internecie to piszę że jest okej i nie ma czym się martwić
 

wojtek300

Member
10 stycznia 2023 miałem zabieg obrzezania częściowego i wydłużane wędzidełko. Po zabiegu wszystko było okej. Na drugi dzień pojawił się krwiak na żołędzi i opuchlizna. Dziś czyli 2 dzień po zabiegu krwiak i opuchlizna cały czas się utrzymuje. Lekarz przepisał leki przeciwzakrzepowe, powiedział żeby się nie martwić a opuchlizna sama się wchłonie. Czy wszystko jest w porządku?
Możesz sobie zobaczyć jak to u mnie wyglądała że sprzętem
 

wojtek300

Member
Dodam że czucie w żołędziu mam, więc to pewnie nic poważnego
Jak narazie to pozostaje nam tylko i wyłącznie czekać.
Jak przed zabiegiem patrzyłem za zdjęcia innych po zabiegu to często wyglądało to tragicznie ale u mnie wygląda to całkiem okej tak myślę przynajmniej u ciebie trochę gorzej niż u mnie ale to jeszcze zobaczymy jak będzie dalej
 

Podobne tematy

Do góry