• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krwawienie

Sirsm

New member
Witam. 25/4 o godzinie 13 milem zabieg obrzezania całkowitego + wydłużanie wedzidelka. Jest godzina 1:00 26/4 i wystąpiło u mnie silne krwawienie, już cały opatrunek jest zakrwawiony oraz majtki również, nie wiem co robić, czy tak powinno być? Lekarz mówił ze jeszcze może wystąpić delikatnie krwawienie, ale wydaje mi się ze to jest zbyt silne. Prosze o pomoc
 

Sirsm

New member
Już godzina 7:00 a krwawienie ciagle występuje. Pod żołędzia zrobiła mi się oponka, a krwawienie wydaje mi się ze pochodzi z wedzidelka. Pomocy!!
 

Sirsm

New member
Jeśli zdjąłem opatrunek kilka h po zabiegu i zaczęło mi mega krwawić i założyłem dziś rano nowy to po jakim czasie go zdjąć? Bo boje się, ze jak zdejmę kolejny opatrunek to znów poleje sie fontanna
 

mati12

Well-known member
Z tym ze zdejmujesz opatrunek przemywasz letnia woda ze szarym mydlem psikasz octanisept i zakladasz nowy patrunek noc penisa złożonego do góry wtedy jest lepsze krążenie
 

Sirsm

New member
A przed zdjęciem opatrunku namoczyć go, żeby nic się nie rozerwało? Bo już dziś wszystko jest zaschnięte przez krew
 

Podobne tematy

Do góry