• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krwawienie z jednego miejsca 11dni po zabiegu

adas039

New member
Witam, od poczatku po zabiegu krwawi mi (nje mocno, lekko) z jednego miejsca po zabiegu. jest to dosc irytujące, bo zrobil mi sie taki jeden duzy ząbek w porownaniu innych i z niego wlasnie krwawi, mozna co temu zaradzić?
 

flader

Active member
Może konsultacja online z lekarzem? Tak czy siak, jeżeli jest to delikatne krwawienie to raczej nie ma większych powodów do obaw. U mnie krwawienia pojawiły się dopiero w drugim tygodniu, tyle że z więdzidełka. Jedyne co robiłem to starałem się szybko reagować na wzwody w nocy by redukować je na bieżąco. Kilka razy popękało i w końcu samo się ładnie zamknęło w ciągu jakiegoś tygodnia.
 

nope

Well-known member
No dobra ale ktos wie w domu co teraz akurat jestes ze miales zabieg? Dobrze by bylo jakby ktos to obejrzal bo nie wyglada za dobrze to "mięcho" wypchniete na zewnatrz. Ogolnie to lekarz mogl sie bardziej postarac przy szyciu. Za bardzo ci tu nie poradzimy co z tą raną i plamami. Musi to obejrzec lekarz i zobaczyc czy nie ma zadnego stanu zapalnego.
 

nope

Well-known member
No i ogolnie co do tych plam zoltych to ja np tez tak mialem ale tylko od strony wędzidełka i to byl normalny proces gojenia ale lepiej to skonsultowac
 

Podobne tematy

Do góry