Krwawienie z cewki moczowej po obrzezaniu

cod

New member
Witam, 2 dni temu miałem operacje usunięcia stulejki - obrzezanie całkowite. Jednak od wczoraj czuję pieczenie cewki moczowej, a dzisiaj (być może po porannym wzwodzie) pojawiła się krew a w konsekwencji delikatny strupek. Gdy poszedłem oddać mocz czułem, że musi się on tak jakby przedostać przez strup. I teraz mam pytania: Czy miał ktoś z was takie nieprzyjemności po obrzezaniu? Czy jest to bardzo patologiczna sytuacja? Poza tym mam bardzo dużą opuchliznę, która powiększyła się od wczoraj, ale podejrzewam, że to jest "w miarę" normalne.
 
J

juzjestem29

Guest
Ja miałem obrzezanie całkowite w czwartek i również mocz jest ciemnej barwy - jakby z krwią, obok ujścia cewki mam znak po zastrzyku, dodatkowo cewka mnie piecze i wydziela się z niej jakiś płyn ;( Kolego a czym przemywasz Wacława po sikaniu?
 
J

juzjestem29

Guest
Co do opuchlizny, to się nie martw, też mi się zwiększała aż do dziś, dzisiaj tak jakby troszkę się zmniejszyła ;)
 

cod

New member
Lekarz zalecił mi psikanie octaniseptem za każdym razem. Jednak przez to szczypanie i możliwość zamoczenia moczem opatrunku ograniczam nawet picie :D Śledząc wcześniejsze wątki widzę, że mieliśmy zabieg w podobnym czasie czyli niedawno xd
 
J

juzjestem29

Guest
Ja miałem w czwartek, na chwilę obecną coraz lepiej to wygląda, opuchlizna zaczęła już schodzić, ale jeszcze nie z oponki ;) Na opatrunku mam dosłownie kropelkę krwi z wędzidełka, także luz, piekła mnie cewka, ale do dziś, dziś już nic nie czuję ;) a u Ciebie jak wygląda sprawa?
 

cod

New member
U mnie opuchlizna jest jak była - utrudnia czasami chodzenie. Jednak po przyklejeniu dziś "sprzętu" do brzucha mogłem normalnie załatwić parę spraw na mieście. Mam jedynie problem z cewką, bo zrobił mi się strup, który po prostu utrudnia oddawanie moczu - węższy strumień. Ale lekarz już nawet przed zabiegiem wspominał, ze będzie dużo krwi bo mam skórę naczynkową. No cóż trzeba się przemęczyć. Jak u Ciebie z chodzeniem gdziekolwiek. Wciąż sprawia Ci to dyskomfort?
 

cod

New member
Tak, tak ma taką oponkę, która jest po prostu spuchnięciem wszystkiego wokół żołędzia. A tak w ogóle to jeszcze cały żołądź jest siny - taki ciemno czerwony.
 
Podobne tematy

Do góry