• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krwawienie i obrzęk po obrzezaniu

stanwokmat

New member
Cześć wszystkim!
W sobotę 20.11 przeszedłem zabieg całkowitego obrzezania. Kilka godzin po zabiegu przy pierwszej próbie oddania moczu dość obficie zacząłem krwawić z okolic wedzidelka lub niżej. Uznałem, ze kilka godzin po to normalka. Następnie wszystko było okej, mam wrażenie, ze mój żołądź dość szybko adaptuje się do wolności. Po prawie 3 dobach od zabiegu i ostatniego krwawienia, to znów powróciło. Wydaje mi sie, ze z tego samego miejsca. Takie kropelki krwi kapią jedna po drugiej. Czy to normalne?

Dodatkowo tak jakby od spodniej części penisa mam dość duża opuchliznę, a sam penis jest w tym miejscu bardzoooo siny i ciemny. Czy to tez normalne?
Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Zasinienie będzie normalne. Efekt zastrzyków znieczulających i to z czasem przejdzie w żółte zabarwienie i zniknie. Krwawienia też są normalne. Nocne wzwody mogą powodować pękanie strupów i krwawienia. Polecam ciasne opatrunki na noc.
 

Denis98

Member
Zasinienie będzie normalne. Efekt zastrzyków znieczulających i to z czasem przejdzie w żółte zabarwienie i zniknie. Krwawienia też są normalne. Nocne wzwody mogą powodować pękanie strupów i krwawienia. Polecam ciasne opatrunki na noc.
Potwierdzam, opatrunki są bardzo ważne, noc wstecz podczas nocnego zwodu myślałem że oszaleje, pobiegłem po zimny lód aby zwód przestał rozszerzać szwy, po kilku minatach mogłem spokojnie zasnąć ✌️
 

Podobne tematy

Do góry