• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krótkie wrdzidełko

"on"

New member
Dzień Dobry Wszystkim Forumowiczom
mam stwierdzone krótkie wedzidełko moje pytanie jest nastepujace czy jest sens robienia plastyki wedzidełka czy za jednym cięciem poddać się obrzezanie i usunięciu wedzidełka nie ukrywam że chciałbym wydłużyć długość stosunków
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI
 

mati12

Well-known member
Wydłużenie wędzidełka to masz parę szwów praktycznie zero blizny po plastyce czy obrzezaniu blizna zawsze pozostaje po co ciąć to co jestem dobre? Jeżeli nie ma żadnych problemów ze sciaganiem napletka wydłuż tylko wędzidełko
 

"on"

New member
Grzyba ciągnie mega w dół. Wędzidełko dużo za krótkie. Nie rozciągniesz tylko

Grzyba ciągnie mega w dół. Wędzidełko dużo za krótkie. Nie rozciągniesz tego.


Zabieg.
tylko mam pytanie czy zabieg wydłużenie wystarczy czy może jest opcja usunięcia wedzidełka czy takiej możliwości nie ma bo przez głowę przechodzi mi nawet zabieg obrzezania z usunięciem wedzidełka
z góry dziękuję za informację
co robić
 

"on"

New member
byłem i twierdzą że brak było konkretnego podejście - bardziej pacjent stawiał diagnozę
czy jest ktoś w stanie polecić lekarza fachowca który/a zajmie się w sposób profesjonalny nie chciałbym trafić do jakiegoś kowala ponieważ jeszcze chciałbym troszkę móc użytkować swego przyjaciela😉
z góry dziękuję za informację
 

Podobne tematy

Do góry