• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krotkie wezidelko?

Klapkikubota

New member
Hej wszystkim jestem nowy chciałem się dowiedzieć czy z moim wszystko ok mam wątpliwości czy wędzidełko nie jest za krótkie i przy tym napletek nierównomiernie się rozciąga na nim z lewej strony zostaje na nim faldka napletka nie rozciągniętego zdj w spoczynku od strony wezidelka a to we zawodzie widać po lewej skórkę nie rozciągnięta a to wezidelko
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem wędzidełko jest bardzo dobre. Myślę, że to kwestia urody penisa dlatego tak się napletek rozwija i układa nierówno.
 

mati12

Well-known member
Mi wyglada ze za krótkie cała główka sie odchyla czujesz jakis dyskomfort w czasie współżycia? Bolesne ciagniecie?
 

Klapkikubota

New member
Jeszcze sobie przypomniał em pewna rzecz jak miałem może z 4 lata to musiałem go smarowac maścią żeby mi skórka zeszla chyba stulejke miałem ale nie pamiętam tego jak cos to może wyśle na maila zdj dr kuzniarowi to oceni co z nim zrobic
 

NapletonBonaparte

Active member
Idź do Kuźniara na prywatną wizytę, za którą zapłacisz. Jak usłyszysz wyrok, to spytaj się czy możesz to zrobić na NFZ. Trochę poczekasz w kolejce ale będzie taniej.
 

mati12

Well-known member
To byles u lekarza po porade i nie obgadales z nim co by było w twoim przypadku najlepsze? Czy wydłużenie wezidełka czy może plastyka
 

Podobne tematy

Do góry