• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krotkie wezidelko-pytanie, porady ostrzezenia,prosze o pomoc!

Mower

New member
Witam. Mam 16lat i razem ze swoją dziewczyną zamierzamy zrobić ten pierwszy raz. Jednak mam bardzo krótkie wezidełko i w zwiazku z tym kilka pytań. Czy stosunek będzie dla mnie sprawiał jakis dyskomfort? Czy jak będę robil to z prezerwatywą zostanie ogarniczone narażanie wezidełka? Bardzo się o to boje,szczególnie zabiegu plastyki. Do tego nie wiem jak powiedzieć mamie czy wogóle jej mowić czy samemu pojechać do urologa i sie zapisać na zabieg (najblizszy urolog jest 30km odemnie). Moja dziewczyna juz o tym wie,zamierzamy odbyć stosunek i przekonać się czy będzie to dla mnie bolesne i jakieś wrażliwe. Proszę o porady dorady jakąkolwiek pomoc. Umieszczam kilka fotek,dodaje ze wezidełko potrafi się czasami dalej sciągnąć,a mój penis nie jest taki czerwony(prawdopodobnie to od flesha). Błagam pomóżcie. Pozdrawiam

imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
 

amator

New member
mysle ze nie jest najgorzej, wyprobuj sprzet a skoro to pierwszy raz to bedzie delikatnie i wtedy stwierdzisz czy Ci to przeszkadza
 

pawel007007

New member
Krótki to mało powiedziane, czeka cię operacja i od ciebie zależy czy pójdziesz na stół, przygotowany psychicznie "czy po stosunku", Nie nie straszę miałem też krótkie wędzidełko i pękło i musiałem to w trybie natychmiastowym zrobić.
 

Mower

New member
pawel007007 z tego co mi wiadomo to nie najkrotsze,a sama plastyka wezidelka nie jest operacja tylko zabiegiem,i jak mowia ludzie dosc bezpiecznym i bezbolesnym. a wezidelko zchodzi z zoledzia i kawwalek za niego. zdecyduje sie chyba na stosunek z prezerwatywa,a jak bedzie mi to sprawiac dyskomfort to niestety urolog
 

pawel007007

New member
Jest krótkie, podczas stosunku może się zerwać i wtedy będzie lipa. Chce cię tylko uświadomić że są duże szanse że tak właśnie się stanie.
 

Mower

New member
Z tego co czytalem to jezeli zaloze prezerwatywe ryzyko zerwanie jest duzo mniejsze,chce sie poprostu przekonac,wiem ze to ryzykowne bede delikatny. Do tego prosilbym o zdjecie prawidlowego wezidelka jak czytam na forach ludzie wysylaja to jedni mowia ze jest dobre drudzy ze za krotkie i wkoncu nie iwem jak ma to wygladac.
 

pawel007007

New member
Powiem tak, to czy w prezerwatywie czy nie to nie ma różnicy, wędzidełko jest za "krótkie" jeżeli choć trochę robi się białe, a u ciebie prawie całe jest białe. Można porównać to do pękającego plastyku który pod wpływem wygięcia robi się biały jeżeli jeszcze trochę pociągniesz pęknie.
 

Mower

New member
pawel007007 z tego co widze chcesz mnie bardzo nastraszyc lub uswiadomic,niestety nie wiem kogo mam sie sluchac skoro wszedzie kazdy pisze co innego. dzisiaj naprzyklad trzymalem napletek caly dzien pod zoledziem,i jak widac jakby sie bardziej rozciagnal. czytalem o Cwiczeniu aby go nie uszkodzic a rozciagnac z uplywem czasu. z dziewczyna i tak sprobuje jezeli sie nie uda to poprostu poczekamy troche.tak czy siak poszukam jakiegos internetowego urologa i jego sie zapytam oraz wysle dokladniejsze zdjecia
 

123456s

New member
Hej! Jakiś czas temu pisałem na forum z pytaniem: czy mam krótkie wędzidełko. Dzisiaj miałem zabieg. Piszę tutaj, ponieważ sam szukając, porównując różne przypadki ze swoim zaglądałem w ten temat. Umieszczając swoją historię chciałbym podziękować forum za uświadomienie mnie oraz zostawić coś dla innych zastanawiających się. A dodatkowo spytać jak oceniacie mój przypadek zaraz po zabiegu, czy wszystko ok i czy coś polecacie do pielęgnacji, ponieważ lekarz mówił, że woda i mydło tylko.
Zabieg miałem przeprowadzony w Lublinie, Ars Medica lekarz E. Bu ry, metoda póki co mało inwazyjna, 3 ukucia od znieczulenia, potem cięcie wędzidełka "temperaturowo", z tego co wiem nie był to laser tylko jakiś inny nowoczesny sprzęt. Atmosfera miła, bezstresowo, bardzo szybko. Cała wizyta trwała 10 min. Zdecydowałem się na wizytę prywatną, łącznie zapłaciłem 400 zł, umawiałem się kilka dni przed zabiegiem.
Długo zastanawiałem się czy mam za krótkie wędzidełko, lekarz po oględzinach bez wzwodu od razu stwierdził za krótkie. Z zabiegiem zwlekałem kilka miesięcy od zdecydowania, samo zdecydowanie trwało kilka lat, polecam zrobić to wcześniej niż ja, gdy się jeszcze nie pracuje jest dużo łatwiej.

Mower u Ciebie sprawa wygląda podobnie jak u mnie, ale chyba trochę lepiej. Dobrą opcją będzie internetowy urolog, na forum abc zdrowie chyba jest taka możliwość lub zawsze możesz napisać maila do jakiegoś urologa z pytaniem, może akurat odpisze, oczywiście to forum też dużo może Ci pomóc, przejrzyj trochę tematów.

Pozdrawiam!

imgur: the simple image sharer
 

Mower

New member
123456s rzeczywiscie wszystko ładnie elegancko zrobione. Jednak boje sie najardziej porozmawiac o tym z kims bliskim znaczy dziewczyna wie ale tak niemam jka pojechac o urologa sam. Dziekuje za porade i rowniez pozdrawiam
 

123456s

New member
Takimi sprawami zajmują się też czasami chirurdzy. Jak pisałem u Ciebie wygląda to trochę lepiej jak u mnie, ja w prezerwatywie z krótkim wędzidełkiem używałem sprzętu jakiś czas, dyskomfort był fizyczny i w dużej mierze ten psychiczny. Przetestuj sprzęt ostrożnie pamiętając, że pierwszy raz nie zawsze bywa najlepszym, spróbuj porady internetowej lekarza, spokojnie się zastanów, masz czas i jak dojdziesz do wniosku, że potrzebujesz wizyty to powiedz spokojnie o tym rodzicom/rodzicowi, powinni być wyrozumiali.
 

Podobne tematy

Do góry