Krótkie wędzidełko?

bronko19

New member
Problem mam taki, że w wzwodzie nie mogę do końca ściągnąć napletka. Wygląda to tak jak na zdjęciach, to jest max co się da:

https://imgur.com/a/33kPUAX
https://imgur.com/a/zsIPQgz

I nie wiem czy to stulejka czy krótkie wędzidełko blokuje, bo stulejkę na pewno miałem, ale od kilkunastu tygodni stosuję rozciąganie napletka i wydaje mi się że już bardziej nie rozciągnę.

To jeszcze przy okazji zapytam czy to normalne, że jest taki siny od strony wędzidełka w czasie wzwodu?
 

Trolo

Active member
A widzisz, we wcześniejszym poście nie zamieściłeś informacji, że to jest zdjęcie w spoczynku sąd moja błędna interpretacja ( + zdjęcie robione bardzo blisko- gdybyś zrobił zdjęcie z odległości np 30-40 cm całkiem inaczej można ocenić stan penisa).

Jeżeli stosujesz rozciąganie to dobrze. Wstaw zdjęcia we wzwodzie od góry i od wędzidełka, ale oddal aparat tak, żeby można ocenić czy napletek nie jest za ciasny. W tym momencie potwierdzam, że wędzidełko na pewno jest krótkie i trzeba je wydłużyć. Stulejki pełnej na pewno nie masz. Jak już to częściową, ale to po zdjęciach da się ocenić. To że kolor jest taki to normalne.
 

Trolo

Active member
Wędzidełko jest bardzo krótkie. Musisz iść do urologa i zapisać się na zabieg wydłużenia wędzidełka. Powiesz mu, że w spoczynku jest dobrze ale we wzwodzie bardzo krótkie i nie pozwala zsunąć napletka poza żołędzia.
 

Maciejo

New member
Jestem umuwiony na zabieg krutkiego wedzidelka choć tylko lekko mi zaciąga ptaka w dół i nacięcie pierścienia w celu poszerzenia miał ktoś takie coś moje
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie. Tutaj na forum sa wszyscy zdrowi tylko tak o sobie piszą. I z łaski swojej nie rób takich karygodnych błędów ortograficznych. UmÓwiony, krÓtkiego.
 

Trolo

Active member
Super ! I jak się z tym czujesz? Zadowolony ? Wiadomo musi boleć bo miałeś zabieg. Z czasem przejdzie ból. Czym miałeś robiony zabieg? Laserem, skalpelem ? Odsłaniasz napletek w dół? Jakie zalecenia od lekarza?
 

Maciejo

New member
Skalpelem kolego a napletek ściągam tylko rano i wieczorem spryskuje octaniseptem i spowrotem pierwszy dzień trochę krwawiło dziś 2 dzień i już jest ok trochę mam wzwody nocne ale nic się nie dzieje lekarz mówił żeby tak pryskac z 3-4dni

Trolo a ty też coś z tymi rzeczami robisz

No dziś byłem na wizycie kontrolnej wszystko ok lekarz mówi żeby czekać aż szwy odpadną i mogę robić na co mam tylko ochotę
 

bronko19

New member
To znowu ja, po kolejnych prawie 2 tygodniach ćwiczeń rozciągania udało mi się odciągnąć napletek i odsłonić całą żołądź. Wygląda to tak:

https://imgur.com/a/SCO1qa9
https://imgur.com/a/T8HFLmk
https://imgur.com/a/EHjxe4d
https://imgur.com/a/5hGR8Q5

Niżej już nie ma możliwości zsunięcia, ale w tej pozycji nie odczuwam żadnego bólu. Czy tak może to zostać, nie ma dużego ryzyka, że podczas stosunku się to zerwie?

Kolejna sprawa to widoczne skrzywienie w dół, mam tak od kiedy pamiętam. W pełnym wzwodzie nie jestem w stanie go wyprostować, bo ciągnie mnie mniej więcej w miejscu przełamania i niżej, czy jest to na tyle duże skrzywienie, że powinienem się martwić i coś z tym robić?
 
Do góry