• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko ?

michał11

New member
Cześć chciał bym się dowiedzieć czy mam zbyt krótkie wędzidełko ponieważ chciałem sobie pierwszy raz zwalić mam 11lat ale bolało mnie kiedy ściągałem napletek w wzwodzie to nie stulejka bo mogę ściągnąć ale boli
 

Trolo

Well-known member
W przypadku pierwszych masturbacji będzie Ci trochę ciężko, bo napletek musi sie przyzwyczaić do zsuwania, a żołądź do tarcia i dotyku. Z czasem przyzwyczai sie wszystko i będzie przyjemne. Uzywaj jakiegoś kremu, oliwki, żeby cos dawało poślizg.
 
  • Like
Reactions: AGv

Trolo

Well-known member
Podtrzymuję dalej to co mówiłem. Żołądź, napletek, wędzidełko muszą się przyzwyczaić do tego, że są używane w inny sposób niż dotychczas. Do masturbacji ze zsuniętym napletkiem polecam coś do nawilżenia, bo inaczej będzie boleć. Krem, oliwka, coś co da poślizg i zmnieszy tarcie ręki na żołędziu.
Za kilka lat jak penis zakonczy swój wzrost, to wtedy bedzie mozna stwierdzić, czy masz zbyt krótkie wędzidełko, czy nie i wtedy poddasz się zabiegowi.
 

Podobne tematy

Do góry