• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krótkie wędzidełko?

odkdozet

New member
Witam, podejrzewam u siebie przy krótkie wędzidełko. Mam problem ze sciągnięciem napletka podczas wzwodu tzn. jest to możliwe normalnie do końca ale odczywam duży ból w okolicy wędzidełka. Samo wędzidełko wydaje mi sie jakoś nienaturalnie ułożone. Niżej dwa zdjęcia.

 

Trolo

Well-known member
Jeżeli po miesiącu masturbacji z zsuniętym napletkiem i ćwiczeń zsuwania napletka w wzwodzie (nawilżenie dobre przy jednym i drugim konieczne przed rozpoczęciem!) nie będzie poprawy to wędzidełko do plastyki.
 
Sebx92 ma rację . Ten pierscień o którym mówi , to to przewężenie na napletku. Najrozsądniej będzie zrobić obrzezanie całkowite , żeby raz na zawsze mieć spokój.Częściowe raczej nic tu nie da.
 

Sebix92

Active member
Bez przesady, pierścień nie jest bardzo mocny. Pójdź do urologa z wędzidełkiem i oceni, czy pierścień się rozciągnie (zależy ile masz lat) lub będzie trzeba wyciąć fragment.
 

odkdozet

New member
Myśle że czuje dyskomfort przez wędzidełko które ciągnie mi napletek i wtedy dochodzi do bólu. Najlepiej chyba faktycznie stwierdzi dobry urolog. Mam 25 lat btw.
 
Ja miałem coś podobnego , i musiałem się obrzezać. Miałem częściowe obrzezanie , ale te zacisnienie było na tyle silne , że musiałem obrzezać się całkowicie drugi raz , bo po pierwszym zostało wycięte za mało tej ciasnej skóry. Ale faktycznie najlepiej jak urolog zobaczy na żywo i sam oceni.
 

Podobne tematy

Do góry