• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko? Pierścień?

Kaytek19

Member
Witam. Chciałbym prosić o nakierowanie, wybieram się w najbliższej przyszłości do urologa a problem polega na tym.

Podczas wzwodu gdy ściągam napletek czuje mocny ucisk, dodatkowo bardzo szybko dochodzę bez gumy aż to jest niemożliwe. Gdzie szukać problemu?

Wydaje mi się że mam lekkie zwężenie napletka co widać na zdjęciach? Czy to wina wędzidełka?

Wiem że najlepiej będzie pójść odrazu do urologa ale nie zaszkodzi zapytać tutaj Pozdro.

 

nope

Well-known member
To już twoja decyzja. Ile opini tyle polecanych metod. Ale jezeli chcesz częściowe to rozważ obrzezanie staplerem.
 

Kaytek19

Member
Po konsultacji i wysłaniu zdjęć doktorowi Kuźniarowi
To już twoja decyzja. Ile opini tyle polecanych metod. Ale jezeli chcesz częściowe to rozważ obrzezanie staplerem.
Kontaktowałem się z doktorem Kuźniarem, wysłałem mu zdjęcia i stwierdził że mam częściową stulejka. Teraz będę miał dylemat na jaki styl się zdecydować. Najbardziej byłbym skłonny ku staplerowi lecz nie wiem czy załatwi to mój problem na 100%. Jak myslicie?
 

nope

Well-known member
Po konsultacji i wysłaniu zdjęć doktorowi Kuźniarowi

Kontaktowałem się z doktorem Kuźniarem, wysłałem mu zdjęcia i stwierdził że mam częściową stulejka. Teraz będę miał dylemat na jaki styl się zdecydować. Najbardziej byłbym skłonny ku staplerowi lecz nie wiem czy załatwi to mój problem na 100%. Jak myslicie?
Kuzniar operuje staplerem? Mi sie wydaje ze tylko szwy tradycyjne.
 

nope

Well-known member
Noo z tego co wiem to nie. Ale jak chcesz staplera to bedziesz miec alternatywy w krakowie bodajże. Jest kilka lekarzy tam. A z rze do krk to rzut beretem.
 

nope

Well-known member
Stapler szybsze gojenie teoretycznie, brak sladow po szwach , jedynie cienka linia i ciecie jest na pewno równiejsze niż po skalpelu. Wszyscy to chwalą więc ja uwazam ze stapler jest git chociaż sam jestem po skalpelu i jestem zadowolony, ale np mi zostalo kilka kresek po szwach. Kwestia szycia, jak sie uda i lekarza.
 
Do góry