Krótkie wędzidełko napletka.

mlodyAnonim

New member
Siemankoo ;PP
Przejdę od razu do rzeczy.

W zeszłym tyg. poszedłem do lekarza z moim,,sprzętem" Ja myślałem, że mam stulejkę na 1000% gdyż NIE dam rady ściągnąć napletka w ogóle. Więc dostałem skierowanie do urologa (na bieżący tydzień) zjawiłem się kazał mi się położyć i pokazać ,,sprzęt" i to co on w tedy zrobił przeraziło mnie - odsłonił mój żołądź (ściągnął całkowicie napletek) Nigdy nie miałem go sciągniętego ! - bolało niesamowicie. Oglądnął i po sprawie spodziewałem się że mi powie, że mam stulejkę a tu co się dowiedziałem?! - "Krótkie wędzidełko napletka". Powiem szczerze, oci*****em ... Dostałem skierowanie do szpitala na krótki zabieg (ide w przyszłym tygodniu). I mam jedno, najważniejsze pytanie - Skoro nie mam stulejki to dlaczego nie mogę ściągnąć napletka ? Czy po zabiegu już będzie wszystko ok ? :D

Mam 15 lat, jakby to kogoś interesowało ;pp
 

RMed

New member
Widzę że trafiłeś na urologa Sado Maso :)
Lecz do rzeczy problem ze ściąganiem napletka może być spowodowany oczywiście stulejką jak i za krótkim wędzidełkiem (bardzo krótkim)
Moim zdaniem masz delikatne zwężenie napletka + krótkie wędzidełko
wynika to z tego że do ściągnięcia napletka trzeba użyć większej siły lecz nie wolno przesadzać.

Powinieneś powiedzieć o tym problemie również chirurgowi który będzie przeprowadzał zabieg (wiemy jacy są niektórzy urolodzy zabiegani zalatani i nie zawsze dokonują prawidłowego rozpoznania.)


Życzę powodzenia.
 
Do góry
TOPlist