• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko czy za dużo skóry?

hardcore9706

New member
Witam ,mam 16 lat ,pozbyłem się już obaw związanych z stulejką ,bo swobodnie mogę już zdejmować napletek.Mam natomiast inny problem ,poniżej zdjęcia.Nie wiem czy mam za krótkie wędzidełko i po prostu skóra nie ma jak się rozejść na penisie czy skóry jest za dużo i dlatego nie ma jak się rozejść.Zrobiłem zdjęcia z chyba każdej możliwej perspektywy i proszę o pomoc.







Dodam ,że przy robieniu zdjęć penis nie "stał" i na maxa naciągnąłem tą skórę w dół i tak nic to nie dało i widać taką jakby obręcz.
 

look

New member
Mam tak samo nie mam stylejki ale chyba za krotkie wedzidelko. Zastanawiam sie nad zabiegiem naciecia wedzidelka. Jezeli cos moge podeslac foto na @
 

sky1

New member
Mam to samo też. Faktycznie wygląda, że mamy za krótkie wędzidełka. Z dwojga złego lepsze chyba to niż stulejka ;)
 

sky1

New member
Laserowo spoko, ciekawe czy będzie jakiś efekt bo aktualnie jest dobrze, ale jednak nie jest bynajmniej u mnie tak, ze mogę rozciągnąć cały napletek po trzonie i w pewnym momencie tworzy się fałd. Ciekawe czy jak blizna się zaróżowi to będzie można bo aktualnie nie jest perfekt jeszcze.
 

szymon1

New member
Do sky, jak nie jestes jeszcze po zabiegu i masz za krotkie wedzidlo to zrob z tym pozadek bo polatach takiego naszarpywania zrobi sie biale, bedzie sie bliznowacic i wtedy zabieg jest juz duzo powazniejszy, a plastyka nie wchodz w gre
 

sky1

New member
Jestem drugi dzień po laserowym i jest lepiej ale nie jest tak, że cały napletek rozchodzi się po trzonie. Może za wcześnie na to bo rana świeża i jeszcze nie zrobiła się różowa...
 

Podobne tematy

Do góry