• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko, czy stulejka?

mmaciekdd

New member
Witam, przepraszam że zakładam nowy temat, ale bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi.
A więc od początku, odkąd pamiętam nie mogłem zdjąć napletka z żołędzia gdy penis był w pełnym wzwodzie, każda próba sprawiała mi duży ból, gdy penis jest miękki, z lekkim problemem, ale mogę spokojnie zdjąć napletek tak jak na zdjęciu. Byłem pare dni temu u urologa, i lekarz, który mnie badał spojrzał tylko na sekundę, ściągną napletek i powiedział "krótkie wędzidełko", lecz wg mnie mogę mieć też małą stulejkę, bardzo proszę o ocenę zdjęć. Gdy członek jest w spoczynku gdy ściągam do końca napletek i puszczę go, skóra napletka wraca na miejsce, gdy ściągnę i zostawię ją za żołędziem w stanie spoczynku skóra się nie rusza lecz gdy tylko penis staje skóra wraca. Sex jak na razie uprawiam tylko w prezerwatywie i podczas współżycia żołądź jest cały czas zakryty, jednak gdy próbuje bez gumki odczuwam straszny ból. Bardzo proszę o ocenę zdjęć, jutro mam kolejną wizytę i mamy zadecydować co będziemy robić.

Członek w spoczynku:
Imgur: The most awesome images on the Internet

Członek w spoczynku, maksymalnie zdjęty napletek:
Imgur: The most awesome images on the Internet

Członek w zwodzie, maksymalnie zdjęty napletek bez bólu:
Imgur: The most awesome images on the Internet

wędzidełko:
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet

Bardzo proszę o odpowiedzi, pozdrawiam :)
 

5522

New member
masz podobnie do mnie stulejka przy wzwodzie, i krótkie wiezidełko., . ja mialem 3 dni temu zabieg usunięcia wiezidełka jak sie zagoi to po tym lekarz zrobi mi plastyke napletka. chcialem obrzezanie ale lekarz tego nie zalecał, operacja w znieczuleniu sedacyjnym. bez bólu.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Skoro w wzwodzie nie możesz ściągnąć to masz stulejke. Zadna filozofia. Zrobienie w tej sytuacji samego wędzidełka nie rozwiąże problemu.
 

mmaciekdd

New member
Też tak sądzę, miałem tylko wątpliwości, myślałem że w zwodzie nie dam rady ściągnąć napletka z powodu bardzo krótkiego wędzidełka, może tak być że to właśnie to trzyma napletek a gdy się go usunie napletek będzie schodził bez problemu?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie. Wtedy jeszcze wędzidełko nie jest naciągane więc i nie ma nic wspólnego z tym że napletek nie może zejść.
 

mmaciekdd

New member
Czyli moja pani urolog się myliła że wystarczy przedłużyć wędzidełko i wszystko będzie ok :( A poradźcie mi jeszcze jaki typ zabiegu wykonać najlepiej, chcę aby sprzęt był sprawny jak najbardziej i jak najszybciej :)
 

Podobne tematy

Do góry