• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krostki na penisie

Czy miales cos podobnego?


  • Total voters
    2

Khatiky

New member
Wiecie moze jak to leczyc i czemu to sie pojawia? Mam takie krostki na penisie i troche na jadrach. Sa one białe, takie jak syfki na innych czesciach ciala tylko w innym kolorze... Zauwazylem ,ze jezeli one znikaja to na penisie robia sie tez takie dziurki po nich (chyba od tego.... ) odpowie mi ktos na moj problem? Moze dolaczyc zdejcie? :( pozdrawiam
 

Khatiky

New member
No ale to bardzo nieciekawie wygląda. :(
Trochę poczytałem o tym w necie, ale nadal nie wiem, czy to kiedykolwiek minie czy będę już tak miał do końca życia? Nie wiecie może? Pozdro.
 

Dawid7777

New member
Nie minie raczej samo....

Nie kumam z czego Ty robisz problem? są o wiele gorsze rzeczy jak np ta cholerna stulejka,a Ty panikujesz,bo masz kilka kropek na penisie jak większość:p
 

forest

New member
Khatiky Taka Twoja uroda, jeden ma na Twarzy pełno piegów inny jeszcze jakies brodawki , a inni np. prosaki (oczywiscie na penisie;) ) , ile masz lat?
 

Khatiky

New member
Tylko ja nie mam kilku, tylko z drugiej strony mam ich o wiele więcej i to naprawdę cholernie wygląda. Stulejka, fakt - jest gorsza. Ale przynajmniej ją można wyleczyć. Pomyśl, dziewczyna jakaś to widzi, nie wie co to jest, to co se pomyśli? To naprawdę niemiło wygląda...

@forest - prawie 15.
 

forest

New member
Khatiky powiem CI tak:

Jeśli chodzi o jakąś dziewczynę możesz być spokojny że nie zwróci nawet najmniejszej uwagi, będzie chciała abyś tylko dobrze zasadził i wykonał robotę (wiesz co mam na myśli)

Jeśli chodzi o dziewczynę z prawdziwego zdarzenia, taka która będzie Cię kochać, będzie z Tobą na dobre i złe, gwarantuje Ci że zrozumie o co chodzi i nawet nie pomyśli o innym... no może nie do końca bo każda zapewne myśli :p chociaż żadna by się nie przyznała... to i tak będzie z Tobą niezależnie co by Ci tam na flecie nie wyskoczyło :wink:
 

Khatiky

New member
He he, no tak, to wszystko prawda forest. :)
Tylko, że wiesz, przy "robieniu loda" to trochę to troszkę niemiłe jak dla dziewczyny. :/
 

tmk

New member
forest napisał:
Khatiky powiem CI tak:

Jeśli chodzi o jakąś dziewczynę możesz być spokojny że nie zwróci nawet najmniejszej uwagi, będzie chciała abyś tylko dobrze zasadził i wykonał robotę (wiesz co mam na myśli)

Jeśli chodzi o dziewczynę z prawdziwego zdarzenia, taka która będzie Cię kochać, będzie z Tobą na dobre i złe, gwarantuje Ci że zrozumie o co chodzi i nawet nie pomyśli o innym... no może nie do końca bo każda zapewne myśli :p chociaż żadna by się nie przyznała... to i tak będzie z Tobą niezależnie co by Ci tam na flecie nie wyskoczyło :wink:

No chyba że zarośnie serem :lol:
 

forest

New member
uncle-tom napisał:
forest napisał:
Khatiky powiem CI tak:

Jeśli chodzi o jakąś dziewczynę możesz być spokojny że nie zwróci nawet najmniejszej uwagi, będzie chciała abyś tylko dobrze zasadził i wykonał robotę (wiesz co mam na myśli)

Jeśli chodzi o dziewczynę z prawdziwego zdarzenia, taka która będzie Cię kochać, będzie z Tobą na dobre i złe, gwarantuje Ci że zrozumie o co chodzi i nawet nie pomyśli o innym... no może nie do końca bo każda zapewne myśli :p chociaż żadna by się nie przyznała... to i tak będzie z Tobą niezależnie co by Ci tam na flecie nie wyskoczyło :wink:

No chyba że zarośnie serem :lol:

No chyba że tak , to już sie żadna wtedy nie czepi :lol: :lol: :lol:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Czerwone krostki na penisie Męskie sprawy 1
G Czerwone krostki na penisie Inne 1
T Krostki na penisie Inne 3
T Krostki na penisie Inne 2
A Krostki na penisie. Inne 1

Podobne tematy

Do góry