• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krakow

bbbartek1987

New member
witam jestem po zabiegu jakies 2-3lata wszystko jest ok za wyjatkiem 1 rzeczy. Nie do konca wszystko ladnie sie zroslo na penisie i pozostaly takie jakby nieregularne poszarpane miejsca na napletku (w 1 miejscu szczegolnie to widac), nie przeszkadza mi to w niczym ale troche mi wstyd sie rozebrac gdy jest jasno przed dziewczyna i chcialbym wykonac korekte. Nie pamietam gdzie mialem wykonywany zabieg wiem ze placilem 500zl. Chcialbym sie dowiedziec gdzie taka korekte wykonac zeby ladnie rowno to w miare wygladalo i ile takie cos moze kosztowac? Czy jakbym poszedl do tego samego chirurga wyszlo by to taniej ? Moglibyscie napisac miejsca w Krakowie gdzie wykonuja takie zabiegi to moze bym sobie przypomnial. Zalezy mi na dobrym lekarzu ale tez zebym nie placil niewiadomo ile bo funduszy brak i aktulanie nie mam pracy...

dziekuje za kazda odpowiedz
 

kristofer87z

New member
Być może to ślad po szwach? Jeśli tak, to możesz spróbować maści na blizny.
Gdybyś wrzucił fotkę byłoby łatwiej poznać o co chodzi...

Jeśli to krzywe cięcie, to być może dobry chirurg to poprawi, ale znowu będziesz przechodził przez proces gojenia itd. O cenę zapytać najlepiej w klinice, która to będzie poprawiać - pewnie będzie to zależało od komplikacji takiej poprawki. Na Twoim miejscu nie szedłbym do tego samego chirurga, jeśli wtedy krzywo uciął, nie masz pewności, że to poprawi, może jeszcze bardziej zepsuć (chyba, że wina nie leży po jego stronie, tylko np. Ty naruszyłeś ranę w trakcie gojenia). W Krakowie dość popularna klinika to ARS-Medica.

Pozdrawiam.
 

mak

New member
To wygląda na jakieś zbliznowacenia??? Ja robiłem zabieg u dr Michalskiego, w sumie zgadałem się też z gościem, który robił u niego korektę i był zadowolony. to mnie w efekcie przekonało. Dr Michalski Alma Medica w Zabierzowie koło Krakowa. Dobry dojazd. Z tego co wiem, to jedna z najniższych cen w Krakowie.
Pozdr. Trzymam kciuki
 

pawdor

New member
Ja też jestem po zabiegu u Michalskiego w Zabierzowie, jestem w szoku po obejrzeniu tych zdjęć, ja nie mam takich "cypelków", chyba jakiś partacz to robił. Michalski robi rewelacyjnie, bardzo ładnie szyje...Jest fachowcem jakich mało, więc prawdopodobnie podejmie się korekty, ale musisz sie upewnić. podaje nr do Alma-Medici 12 2586555 jakbys sie zdecydował.pozdr.
 

Agrafix

New member
Juz sporo po zabiegu, wszystko sie zrozlo, pewnie sie da to usunac.
Ja mialem poprawke u Drabiny w Ars Medice, z gówna prawie ze bat mi ukrecil wiec pozostaje mi go polecic.
 

krys10

New member
Idz do tego co spieprzyl, albo spytaj sie chociaz u zrodla, o co tu chodzi, bo po co masz tracic kase.
Pozdr.
 

bbbartek1987

New member
zabieg mialem dawno juz nie pamietam nawet gdzie i u jakiego lekarza bylem za granica i nie mialem mozliwosci zeby isc tam po zabiegu i dokonac korekty, pieniadze nie graja roli wazne zeby wszystko bylo ok i chyba sie zdecyduje na Michalskiego. Zadzwonie i dopytam sie, dzieki wszystkim za odpowiedz
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry