• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kraków, stapler.

Flarun

New member
Hej wam.

Jestem 72h po zabiegu.
Miałem stulejke, zdecydowałem się na zabieg w klinice w Krakowie Bona DEA.

Cały zbieg fajnie pierwszy dzień nadwrażliwość nie do zniesienia.
Drugi dzień lepiej ale bez rewelacji.
3 dnia po założeniu opatrunku zaczął się ból i pojawiła się opuchlizna.

Wcześniej była minimalna.

Po konsultacji z lekarzem potwierdził ze opuchlizna może być i że opatrunek mi nie potrzebny jak nie ma krwawienia.

Obecnie opuchlizna szwy po staplerowe "zjada" nie pomaga w tym fakt że jestem otyły.

Lekarz przez telefon nie uznał tego za problem.
W waszej ocenie jak to wygląda?

 

kaloryfer!

Active member
Masz bardzo ładny manicure 😉

Ciężko powiedzieć, był tu ziomek po staplerze i miał alergie na wszywki i temu się dłużej goil.

A lekarz zdjęcia widział?
 

Flarun

New member
Nie widział ale ładnie opisałem przez telefon. Nie wydawał się na nie zaniepokojonego.

Tak wędzidło jest usunięte, było naderwane i po późniejszym zaleczeniu było wyraźnie krótsze.

Dodam że opuchlizna zeszła po zimnych kompresach dalej wygląda na opuchniętego ale mniej.
 

Pacjęt

Member
Nie widział ale ładnie opisałem przez telefon. Nie wydawał się na nie zaniepokojonego.

Tak wędzidło jest usunięte, było naderwane i po późniejszym zaleczeniu było wyraźnie krótsze.

Dodam że opuchlizna zeszła po zimnych kompresach dalej wygląda na opuchniętego ale mniej.
U kogo robiłeś zabieg?
 

Flarun

New member
96h po zabiegu.

Opuchlizna jest 3 razy większa teraz i nie mogę ściągnąć z żołędzia skóry ani odsłonić szwów.

Po konsultacji z lekarzem, zdjęcia SMS i rozmowa telefoniczna. Powiedział że wszystko jest ok. Przy mojej budowie to możliwe. Powiedział bym się nie przemęczał, brał leki przeciwbólowe/przeciwzapalne i do tego Cyclo 3 Fort na obrzęk.

Niby człowiek się spodziewał takich rzeczy a jednak panikuje jak chodzi o własnego penisa.
 

latek777

Active member
kolego każdy to przechodził lepiej na zimne dumchać, zapytać nie zaszkodzi a dla lekarzy to codzienność, powodzenia niech sie wszystko dobrze zagoi
 

Flarun

New member
Spod opuchlizny w okolicy szwów/zszywek staplera. Wydziela się biała maź, nie ma zapachu oraz opuchlizna po lekach że wczoraj zchodzi.
Ktoś miał podobna wydzielinę?
 

Flarun

New member
Co do paznokci to sam.

Do do stanu rzeczy na chwilę obecną.
Z czasem jak opuchlizna zchodzi wysięg jest większy. Nie taki niedopowstrzymania ale znaczący. Dalej nie ma zapachu jest koloru białego z różowymi śladami. Najwięcej go jest od strony byłego już wędzidła.
Kolor jest normalny różowiutki, nawet opuchlizna ma już normalny kolor. Jedynie taśma z szywkami dalej jest zawinięta w opuchliznę.

Jutro mam wizytę kontrolna, 7 dni po zabiegu. Możliwe że mam jakiś stan zapalny źle zobaczymy co powie lekarz. Dam znać po wizycie jaka diagnoza. Ale staram się pozytywnie myśleć.
 

Flarun

New member
Dodam tylko ze jednym miejscu na opuchliznę dotyk boli dość mocno. Podejrzewam że zawinięta zszywka ale nie jestem ekspertem.
 

Flarun

New member
Dla ciekawych. Po wizycie kontrolnej wszystko jest dobrze.

Ale ta opuchlizna która mi się zrobiła I zawinęły mi się w nią zszywki wynikała z tego że zszywki zaczęły już wypadać 4 dnia i podrażniać skórę. Przez to że w cholere bolało nie odciagalem tego bałem się że coś źle pójdzie albo rozerwę skórę pod zszywka.
To był błąd, jak doktor powiedział "łyknąć przeciwko bólowe i przeciw obrzękowe półgodziny przed prysznicem i pod wodą odciągać do końca."

Gdybym przemógł się przez ból to było by lepiej ale jest jak jest. Leczy się dobrze. W jednym miejscu mi się rozeszło ale doktor nie widzi problemów. Większość zszywek wypadała po odciągnięciu opuchlizny zostały mi parę koło więzadła i rozpuszczalne tam gdzie było więzadło.

Za 3 tygodnie kolejna kontrola.
 

Podobne tematy

Do góry