• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

[kraków] Dr Michalski-Alma Medica

mak

New member
Hej.

Planuje wykonać zabieg w alma medice u dr michalskiego. Miał ktoś styczność z tym lekarzem?

Pozdr.
 

pawdor

New member
Witaj mak,

Dr Michalski to mówiąc krótko fachowiec jakich mało!!! Zanim zdecydowałem się na zabieg w Alma-Medice odwiedziłem kilku innych lekarzy, na szczęście wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Zabieg miałem początkiem tego roku, dziś śladów po operacji prawie w ogóle nie ma, sprzęt działa jak najbardziej poprawnie.
Dr Michalski odwalił kawał dobrej roboty. A co do Kliniki - pełen profesjonalizm, miła obsługa, cena konkurencyjna.

Jeśli masz jakieś pytania...śmiało - chętnie pomogę.
 

mak

New member
Jestem po zabiegu. Nastawiłem się na dłubanie, a tu z pół godz. i po wszystkim. Tylko ten zastrzyk kur*ewski... Ale lekarz sympatyczny i wszytko dyskretnie i sprawnie zorganizowane.
Pozdr.
 

kate800

New member
Witam, szukam dobrego lekarza od stulejek w Krakowie. Czy dr. Michalski wykonuje zabieg również u dzieci? Jak długo czeka się na wizytę?
Pozdrawiam
 

mak

New member
Ja czekałem tydzień w Alma Medice w Zabierzowie. Robił mi stulejkę dr Michalski, ale czy robi u dzieci nie wiem. Czysto jest tam i profesjonalnie. Jestem już wygojony, bez komplikacji. Polecam
 

pawdor

New member
z tego co się orientuję to Michalski nie robi u małych dzieci stulejek , tylko u nastolatków i dorosłych, polecam wszystkim, zabieg miałem kilka miesięcy temu bez najmniejszych problemów, polecam wszystkim, pozdr
 

mario1203

New member
Jestem ogromnie zadowolony z efektów zabiegu i że trafiłem na dr Leszka Michalskiego, pełny profesjonalizm, od początku fachowe i indywidualne podejście do pacjenta. Teraz jestem dwa miesiące po zabiegu, i wszystko się pięknie zagoiło, sprzęt w 100% sprawny.

Wszystkich niezdecydowanych zachęcam do zajęcia się swoim interesem :) polecam Alma-Medice w Zabierzowie.
 

mondor

New member
Podpisuję się pod tymi komentarzami dwiema rękami. Dr Michalski jest świetnym specjalistą, minęły 3 miesiace od zabiegu i nie było żadnego problemu. Doktor zapewnił,że żona będzie zadowolona z efektu i tak tez się okazało :)Pozdr.
 

krys10

New member
No dobra, piszecie ze Michalski dobry, chce tam iść, tylko pytanko: ile trwał zabieg? czy ktoś przy lekarzu asystował? Czy braliście cos przeciwbólowego przed, czy poszliście na żywca?
Nie wiem, czy mogę po zabiegu sam wracać autem, czy lepiej wziąć sobie "kierowce"? Do Zabierzowa na piechotę nie dojde...
Mam rozpoznana stulejke i chciałbym od razu iść na zabieg, a nie bulić jeszcze 90 zł, bo tyle dowiedziałem sie, że kosztuje wizyta. Nie wiem, czy i jak da się tam zagadać, żeby mnie od razu zoperował? Ma ktoś z tym jakies pozytywne doświadczenia? Płaciliście za zdjęcie szwów i kontrole? W sumie to nie wiem, ile to mnie wszystko będzie kosztować?
Pozdr.
 

krys10

New member
Jestem już po zabiegu i kontroli. Pierwszy tydzień jak pewnie u wszystkich był trudny. Teraz jest już w porządku, mój penis odzyskuje komfort "życia" i współżycia:).
Lekarz bezstresowy, zabieg do przeżycia:)!
Pozdr.
 

pawdor

New member
Hej,
Mam krótkie wędzidełko. Szukam czegoś w Krakowie lub okolicach i ciężko mi się zdecydować. Czy ktoś robił u Michalskiego taki zabieg?Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje, co pomoże mi w podjęciu decyzji.
Pozdr
 

blade41

New member
czytając trochę forum, to widzę, że jest sporo pozytywnych opinii o dr Michalskim, sam już zdecydowałem się na zabieg a tu dr jest na urlopie :twisted: , dzwoniłem wczoraj, ew. termin zabiegu to koniec miesiąca

również dobre opinie są nt. dr Drabiny czy dr Fortuny, którzy przyjmują w tym samym gabinecie i sam już teraz nie wiem, czy czekać jeszcze czy dzwonić do Ars Medica tym razem ;p

teraz doczytałem, że byłeś już u dr, krótkie wędzidełko też robi, bo jest na stronie nawet napisane, to czemu nie zrobiłeś tego od razu, jak to mówią "za jednym zamachem" ;p, u mnie w sumie też taki problem występuje i chciałbym, się z tym rozprawić za jednym razem
 

mobi

New member
pawdor napisał:
Hej,
Mam krótkie wędzidełko. Szukam czegoś w Krakowie lub okolicach i ciężko mi się zdecydować. Czy ktoś robił u Michalskiego taki zabieg?Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje, co pomoże mi w podjęciu decyzji.
Pozdr
Czytałem że kiedyś już coś robiłeś u doktora Michalskiego. Czyżby stulejka? To wędzidełka się od razu nie koryguje?
 

pawdor

New member
Widzę że się zrobiło małe zamieszanie, a to wszystko przez zapamiętane hasło w lapku, pożyczyłem mój sprzęt kuzynowi, a ten zamiast na swoje konto zalogował sie automatycznie na moje...i tym samym dowiedziałem sie że ma podobny problem jak ja miałem...(może to rodzinne????) Szkoda że nie widzieliście jego miny jak skapnal sie co jest grane :lol: :lol: :lol:

Nie wiem czy odważy sie teraz tu zaglądnąć.
 

maciej100

New member
Usunąłem stulejkę. Nareszcie... :D Słyszałem też dużo dobrego o dr Michalskim, teraz mogę potwierdzić. Profesjonalista, trochę zakręcony ale sprawnie iwłaściwie bezstresowo zrobił mi zabieg. Fajny, profesjonalny lekarz. Nie odbyło się bez bólu, ale da się wytrzymać. Polecam.
 

Podobne tematy

Do góry