• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kraków co, gdzie, jak?

Jezrdna

New member
Witam!
Mam 18 lat i chce załatwić ten problem. Mam stulejkę częściową, pod koniec ciężko schodzi.
Pytanie, chodzi o ubezpieczenie. Jestem studenciak i wystarczy, że pokaże indeks z opłaconym ubezpieczeniem czy muszę wziąć książeczkę ubezpieczeniową jakąś?

Pytanie do miejscowych z Krakowa. Zamierzam udać się najwcześniej jak to możliwe do Przychodnia Zdrowia Rodziny ARS MEDICA na Warszawskiej. Tylko pytanie, czy tam NFZ refunduje zabieg? Wizytę mogę opłacić, ale zabieg wolałbym darmowy. Jeśli nie to gdzie się udać?

BTW ile trzeba czekać na odzyskanie pełnej sprawności po plastyce?

Dzięki za odpowiedzi i trzymajcie za mnie kciuki.
 

palkarz20

New member
Witam.
W ciągu 1,5 roku miałem przeprowadzany 2-krotnie zabieg wydłużania wędzidełka (przez NFZ). Szczerze nie polecam, ale do rzeczy. Po pierwszym zabiegu była potrzebna poprawka, za 2 razem pod żołędziem zostało mi zgrubienie. Lekarz powiedział, że to normalne,że blizny się zrastają.
Dlatego też podjąłem decyzję o przeprowadzeniu zabiegu USUNIĘCIA CZĘSCIOWEGO NAPLEKTA, bo w czsie wzwodu pomimo przedłuzonego wędz. napletek nasuwa się na żołądź (za dużo skóry). Zabieg chcę przeprowadzić u dr. Drabiny z Krakowa, wiele o nim słyszałem i czytałem i chciałbym poznać również wasze opinie na jego temat. Interesuje mnie czy czesto się zdaża, że po pierwszym zabiegu konieczne są poprawki i czy mieliście taki przypadek jak ja tzn. "zrośniete blizny"
Chętenie też dowiem się jak na tle dr Drabiny wygląda dr Fortuna, który lepszy?
Dzieki za przeczytanie i licze na odpowiedzi, ale sie rozpisalem :) 5!
 

Agrafix

New member
Ja bylem u Drabiny. Poki co idz na konsultacje, zobaczymy co powie, u mnie byly blizny, gruba skora i troche sie meczyl, ale mi robil co innego, a pisze Tobie to co wiem. Idz sie skonsultuj narazie, inaczej sie nie dowiesz.
 

pawdor

New member
Witam,
Jestem tutaj nowy:)postanowiłem wyrazić swoją opinie na temat lekarza, który naprawił mojego "małego". Zabieg wykonał dr Leszek Michalski w Alma-Medica w Zabierzowie, to naprawdę bardzo konkretny lekarz, zna się na tym co robi, pełen profesjonalizm w każdym aspekcie, rzetelna informacja, miła opieka przed, w trakcie i po zabiegu, nr telefon prywatny do lekarza na wypadek jakiś pytań, problemów po zabiegu. Ponadto wysoki poziom obsługi pacjenta w Klinice. Szczerze polecam dr Michalskiego.
 

robikenobi

New member
pawdor napisał:
Witam,
Jestem tutaj nowy:)postanowiłem wyrazić swoją opinie na temat lekarza, który naprawił mojego "małego". Zabieg wykonał dr Leszek Michalski w Alma-Medica w Zabierzowie, to naprawdę bardzo konkretny lekarz, zna się na tym co robi, pełen profesjonalizm w każdym aspekcie, rzetelna informacja, miła opieka przed, w trakcie i po zabiegu, nr telefon prywatny do lekarza na wypadek jakiś pytań, problemów po zabiegu. Ponadto wysoki poziom obsługi pacjenta w Klinice. Szczerze polecam dr Michalskiego.


Witaj,
Czy możesz mi powiedzieć jak trafiłeś do dr Michalskiego i czy długo czekałeś na zabieg? Jak się zarejestrować?
 

zeryl

New member
witaj. sprawność wróci po miesiącu może z małym hakiem. umów się przez meila na pierwsza wizytę kosZt 100zł. później zrobią ci badania potrzebne do zabiegu za 94 zł. Na zabieg poczekasz jakieś dwa tyg. kosZt zabiegu 700zł. Szczerze ją na nfz bym się nie zmusił... Twój ptak to nie ząb ;) a pewnie chcesZ żeby było zrobione profesjonalnie ;) Jestem po zabiegu 3 dzień. Nic nie krwawi nie boli. Jak wiesz że masz problem to dzialaj, ją zwlekalem 2 lata.... Powodzenia
 

krys10

New member
Chce iśc do Michalskiego, bo słyszałem ze dobry w Alma-medica w Zabierzowie. Mam pytanie: czy braliście cos przeciwbólowego przed zabiegiem, czy poszliście na żywca?
Nie wiem, czy mogę po zabiegu sam wracać autem, czy lepiej wziąć sobie "kierowce"?
Mam rozpoznana stulejke i chciałbym od razu iść na zabieg, a nie bulić jeszcze 90 zł, bo tyle dowiedziałem sie, że kosztuje wizyta. Nie wiem, czy i jak da się tam zagadać, żeby mnie od razu zoperował? Ma ktoś z tym jakies pozytywne doświadczenia? Płaciliście za zdjęcie szwów i kontrole? W sumie to nie wiem, ile to mnie wszystko będzie kosztować?
 

Janusz1978

New member
Umówiłem się na zabieg u dr Michalskiego w Zabierzowie, ale mam jedno pytanie, czy na pewno szwy same się rozpuszczą? Czytałem gdzieś na forum, że komuś (chyba w Warszawie) po zabiegu usuwano szwy :( :( Jakaś Masakra
 

Agrafix

New member
Niekoniecznie wszystkie sie rozpuszcza, moga ze dwie, trzy zostac, to Ci wyciagnie, zeby szybciej wyszly i latwiej to mozesz moczyc co wieczor go w cieplej wodzie z mydlem na przyklad, ja tak robilem, ale i tak ze trzy mi zostaly.
 

sunseeker

New member
Janusz1978 napisał:
Umówiłem się na zabieg u dr Michalskiego w Zabierzowie, ale mam jedno pytanie, czy na pewno szwy same się rozpuszczą? Czytałem gdzieś na forum, że komuś (chyba w Warszawie) po zabiegu usuwano szwy :( :( Jakaś Masakra

Mi usuwano jedną, bo reszta wypadła (nie rozpuściła, bo na to potrzeba chyba kilku tygodni??), tj rana się zrosła a obca tkanka została 'wyparta', albo przynajmniej ja sobie tak to wytłumaczyłem ;) To te które były płycej, te głębiej sam sobie wyciągnałem - rozwiązalem bo sie poluzowaly i pociagnalem ;) Jak juz sie zagoi to szwy to najmniejszy problem ;)
 

mak

New member
U mnie nie było problemu, wszystkie się rozpuściły. Lekarz powiedział
że można, a nawet trzeba te które odpadają samemu delikatnie powyciągać,
a jak nie to wykruszą się same.
 

Wąski

New member
Witam Panowie, muszę usunąć w końcu tą stulejkę bo mnie szlag trafia, że tak to odwlekam. Poczytałem trochę forum i namierzyłem dr. Michalskiego w Zabierzowie. Kwestia jest taka, że jak zobaczyłem ceny to stała się to opcja nierealna. Jestem studenciakiem z Krakowa w dodatku od dwóch miesięcy na bezrobociu i mnie zwyczajnie nie stać. Może mi ktoś powiedzieć czy da się gdzieś w Krk wykonać taki zabieg na koszt NFZ i nie zostanie on zrobiony tępą żyletką w obskurnym gabinecie przez znachora. Wszyscy wiemy w jakiej kondycji jest nasz NFZ i się po prostu obawiam żeby mi ptaka nie popsuli. Ma ktoś jakieś doświadczenia z Krakowa z refundowanymi zabiegami? Byłbym strasznie wdzięczny.
 

jurekogorek

New member
Hej.

Ostatnio czytałem wiele opinii na forum o lekarzach w krakowie i w okolicy. W koncu zdecydowałem się na zabieg u Michalskiego w Almamedica w Zabierzowie. Młody, ale widać że doświadczony chirurg z precyzyjną ręką. Odpowiedział na wszystkie pytania i zaproponował rozwiązanie w celu likwidacji mojego problemu - usunięcie części napletka i wydłużenie wędzidełka. Zabieg poszedł sprawnie i właściwie bez bólu. Miałem z nim kontakt telefoniczny po zabiegu. Takze pełen profesjonalizm lekarza i kliniki. Cała impreza kosztowała mnie 650 + badania ok 80zl.

Polecam :D
 

daba

New member
Cześć,

założyłem konto na forum, by polecić Wam dr Marka Woźniaka, który przyjmuje w Wieliczce. Bardzo blisko zjazdu z drogi od Krakowa. Wykonuje zabiegi laserem. Widać u niego duże doświadczenie, wielkim plusem jest to, że zabieg przeprowadza w dniu konsultacji. Laserowa korekta przedłużenia wędzidełka kosztowała mnie 200 zł. Jestem bardzo zadowolony, polecam!
 

misiek2222

New member
jurekogorek napisał:
Hej.

Ostatnio czytałem wiele opinii na forum o lekarzach w krakowie i w okolicy. W koncu zdecydowałem się na zabieg u Michalskiego w Almamedica w Zabierzowie. Młody, ale widać że doświadczony chirurg z precyzyjną ręką. Odpowiedział na wszystkie pytania i zaproponował rozwiązanie w celu likwidacji mojego problemu - usunięcie części napletka i wydłużenie wędzidełka. Zabieg poszedł sprawnie i właściwie bez bólu. Miałem z nim kontakt telefoniczny po zabiegu. Takze pełen profesjonalizm lekarza i kliniki. Cała impreza kosztowała mnie 650 + badania ok 80zl.

Polecam :D

Mnie robił w almamedica zabieg ale dr Fortuna. Potwierdzam cenę i to że wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Co do dr Michalskiego to też słyszałem że nieżle likwiduje "problem"
 

Podobne tematy

Do góry