• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Konsultacja stulejki na NFZ warszawa gdzie.

rudi88

New member
Ze stulejką zmagam się już od 25 lat i trzeba w końcu coś z tym zrobić.
Mam już skierowanie od lekarza rodzinnego. Teraz szukam urologa na konsultację i zabieg w ramach NFZ. W Mazovi termin konsultacji dopiero na marzec.
Na Kajakowej wstępnie zapisałem się na 30 listopada do doktora Otłowskiego, ale opinie o nim w necie nie są za specjalne.
Zależy mi na czasie, bo żona akurat jest w ciąży i mam że tak powiem czas wolny dla siebie.
 

jarek89

Moderator
Na Kajakowej w W-wie polecam lek. Grzegorza Piotrowicza. Miałem u niego przeprowadzany zabieg na NFZ (plastyka napletka + korekta wędzidełka). Lekarz pierwsza klasa. Ma bardzo bogate doświadczenie zdobyte w
Klinice Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej WIM MON (tu też wykonuje zabiegi). Poszukaj w sieci. Polecam!
 

rudi88

New member
Dzięki.
Na razie jestem zapisany na konsultację a na zabieg dopiero później będę się umawiał. Więc będzie okazja wybrać doktora.
W sumie zależy mi na dobrej konsultacji przed zabiegiem. Już kilkanaście lat temu byłem z problemem u urologa, ale trafiłem jakiegoś konowała. Przepisał tylko jakąś maść i stwierdził że zwężenie jest małe i się rozciągnie. Niestety przez lata było tylko gorzej. Ciągłe pękania i blizowacenia
 

jatoja2000

New member
jarek89,Mógłbyś może dać info, czy na Kajakowej tylko miałeś konsultacje, czy też zabieg?
Ja dostałem skierowanie do szpitala od lekarza w Luxmed. Zastanawiam się, czy takie skierowanie będzie respektowane przez lekarza NFZ. Nie bardzo wiem, czy powinienem się zgłaszać do szpitala typu Wołoska, czy właśnie do przychodni na Kajakowej?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Podobne tematy

Do góry