• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kłujące szwy w żołądź

kukumamuniu

New member
Cześć, jestem 8 dni po obrzezaniu. Nawet nie wiem jakim stylem, na początku to wyglądało na całkowite, ale po nocy i serii wzwodów napletek naszedł mi na żołądź. Zakrywa może 1/4 żołędzia, ale wszystkie szwy weszły mi pod (nie widać ich) mega to boli i kłuje. Niestety jak odciągnę napletek to po paru minutach samo wraca na żołądź i powoduje niesamowity ból. Co mam zrobić
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak na zsunietym owiniesz tak by bandaż przycisnal napletek i naszedl na zoladz to nie powinien sie nasuwac (a nawet jak trochę zsunie to szwy wbija sie w bandaz) To trzeba troche ciasniej zawinac a nie luzno.
 

flader

Active member
Niestety, szwy to problematyczna kwestia podczas fazy leczenia. Kłują, wrzynają się w żołądź - generalnie mega wkurzające. Miałem tą samą sytuację. Jeżeli miałeś całkowite obrzezanie to to co ci się zasuwa to za pewne spuchnięta skóra z napletkiem wewnętrznym. Nie da się z tym za wiele zrobić niestety, musisz to przeczekać aż wypadną.
 

kukumamuniu

New member
Niestety, szwy to problematyczna kwestia podczas fazy leczenia. Kłują, wrzynają się w żołądź - generalnie mega wkurzające. Miałem tą samą sytuację. Jeżeli miałeś całkowite obrzezanie to to co ci się zasuwa to za pewne spuchnięta skóra z napletkiem wewnętrznym. Nie da się z tym za wiele zrobić niestety, musisz to przeczekać aż wypadną.
Nie mam pojęcia czy to całkowite czy częściowe
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Kłujące szwy Skrzywienie prącia 5
M Szwy Stulejka 1
M Szwy Stulejka 2
J 3 tygodnie po obrzezaniu. Oponka, Szwy Po zabiegu obrzezania 6
H szwy miesiac po obrzezaniu Obrzezanie 4

Podobne tematy

Do góry