• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kliniki prywatne czy państwowe?

Prywatnie czy Państwowo?


  • Total voters
    3

Tomek83

New member
bylem u 3 panstwowych lekarzy i kazdy z nich niesamowicie zniechecal mnie swoja postawa "byle tylko odbebnic swoje". koncze zbierac kase i jade do dr. Tondla w Poznaniu. Oby slusznie.
 

darkmack

New member
Ja byłem państwo, i załatwili mi zabieg miesiąc po zdiagnozowaniu stulejki.

Lekarz który mnie diagnozował był bardzo profesjonalny, a lekarz a raczej zbiór lekarzy którzy przeprowadzali zabieg w państwowym Szpitalu w Puszczykowie ich postawa była wzorowa, i już dziś wszystko z moim sprzętem jest dobrze i jest sprawny w 100%.

Więc ja polecam państwe bo naprawde w każdym środowisku zdarzą się lekarze którzy bedą olewać sprwe, ale ja natrafiłem na takich którzy bardzo poważnie do tego podeszli i jak ja natrafiłem na takich to i wy też na takich mozecie natrafić, no chyba że wam się bardzo śpieszy i już natychmiast musicie miec przeprowadzony zabieg.

Ale ja jestem bardzo zadowlony z państwowej pomocy w moim problemie 8)
 

Załamany

New member
byłem prywatnie zapłaciłem sporo (1100zł) ale dla samego klimatu i podjeścia do pacjenta było warto. sam lekarz mówił że nie oszczędzają na niczym dlatego pewnie mój mały wygląda jak wyglada (chodzi o brak ząbkowatej blizny bo było bardzo dużo szwów)
 

tmk

New member
Ja nic nie zapłaciłem a też sobie chwalę podejście lekarza do pacjenta i cały przebieg zabiegu jak i efekty. NFZ.
 

mayoo

New member
NFZ

Publicznie. Na termin wizyty właściwie do wyboru, lekarz mówił, że "nawet jutro" :D Opieka w porządku, chirurg- konkretny facet. Wojewódzki Szpital Zespolony, dr. Marcin Gorczyca
 

Podobne tematy

Do góry