• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Klejący się żołędź

Status
Zamknięty.

Crytek

New member
  • Witam, pare dni temu chciałem zacząć hartować żołędzia bo naplet został już nawet w miare rozciągnięty. Postanowiłem więc ściągać naplet i normalnie chodzić tak, ale tu mam problem cały żołędź nawet z napletem przykleja się do gaci i gdy je sciągam to jest zajebisty ból. A co tam ! Czasami czubek żołędzia się tak przykleja że gdy próbuje się przejść paraliżuje mnie z bólu. I TERAZ NIE WIEM CO ROBIĆ, ANI JAK GO FAJNIE ZAHARTOWAĆ, dotykanie samo też niby może być ale jest to wolny i żmudny proces i jeszcze nie może tak być żeby to się przyklejało, miał ktoś może takie coś ? Wie co mam zrobić ?
 

drzwi

New member
Na początku, jak mi się przyklejał do gaci, to polewałem miejsce tego 'styku' wodą utlenioną i odklejało się niemal bezboleśnie. Tak samo robiłem, jak do gazy się za bardzo przyklejał. Woda utleniona to jest to 8)
 

drzwi

New member
Nie musisz polewać całego, jeżeli nie chcesz, wystarczą te miejsca, które są sklejone z jakimś materiałem (majtki, opatrunek).

Ja chodzę ze ściągniętym napletkiem, ale jak możesz sobie odrobinkę na żołądź założyć, to nic nie zaszkodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry