• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka tyg po.

MMM

New member
Siema mam pytanie do osób które już są jakiś czas po obrzezaniu. Mianowicie od piątku nie noszę już żadnego opatrunku i zastanawiam się jak żołądź powinien wyglądać czy to normalne, że jest trochę przesuszonych? Czy ta skora mi zejdzie pojawi się nowa i nie będzie już stał sucha? Smaruje physiogelem. Bardziej staram się wklepqc ta maść. Jescze chcę zapytać się kogoś kto ma już doświadczenie, jak to wygląda że stosunkiem gry się nie ma naplteka? Bo słyszałem, że trzba zawsze używać lubrykantu? Czy to prawda, że on już nie będzie taki mokry podczas podniecenie? Na tą chwlie jestem na etapie pracowania z blizną ktoś mi powie jak długo może potrwać rozbicie tych lekkich zgrubień w obrębie blizny?
 

Loco12

Member
1) Przyzwyczai się i będzie mniej suchy. Ja niczym nie smarowałem i jest wszystko w porządku, nadwrażliwość jeżeli jest to też z czasem przejdzie.
2) Lubrykant przydaje się bardziej przy grze wstępnej, bo jest po prostu przyjemniej. Przy penetracji zazwyczaj nie jest potrzebny, to zależy od stopnia nawilżenia partnerki.
3) Zgrubienia z czasem się rozejdą, warto jednak smarować czymś na blizny okrężnymi ruchami i pracować nad blizną :)
 
  • Like
Reactions: MMM

MMM

New member
A był myty przez ciebie jakim płynem do higieny intymnej? Czy podczas prysznicu lekko woda przplukujesz tylko?
 

Loco12

Member
Ja ciało myje białym jeleniem od jakiegoś czasu po prostu, albo szamponem jak nie mam, obojętne xd. Zabieg ponad pół roku temu miałem
 

MMM

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. Ponieważ osttanio zauważyłem, że mój żołądź jest suchy również podczas erekcji... Czy to normalne po obrzezaniu? Też widzę że jest zaczeriwony np. gdy pójdę na siłownię(ocieranie o bieliznę) czy smarować go wazeliną kosmetyczną? Czy wy też tak macie?
 

Podobne tematy

Do góry