• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytań.

Kalasz

New member
Witam.
Mam lat 14.Ostatniego czasu wykryłem u siebie stulejkę częściową. Wiem że to dziwnie brzmi ,ale myślałem że to tak zawsze jest bo dopiero dojrzewam.Podczas wzwodu mój napletek odkrywa tylko 1/3 żołędzia(i to przy mojej pomocy), a bez raczej mogę wyjąć go całego ale ,ale nigdy nie próbowałem.Mam stulejkę wrodzoną, całkowitą ale mama w wieku tak 3 lat rozćiwczyła go trochę lecz potem zapomniała.Całe szczęście czytałem trochę o dorastaniu i z ciekawości zacząłem przeglądać schorzenia i trafiłem na to forum.Należy dodać że jestem otyły w zasadzie od zawsze.Rozmawiałem już z moją rodzicielką i w poniedziałek wybieramy się do rodzinnego po skierowanie. Wracając do syulejki to mam kilka pytań:
1. Czy mój penis jeszcze urośnie po wykonaniu stulejki ? Bo wydaje mi się że jest trochę za mały jak na mój wiek. Teraz podczas w zwodu ma dłukość około 10cm ale jak mówiłem żołądź nie wychodzi z napletka całkowicie.
2. Czy robić zabieg/operacje teraz czy lepiej poczekać aż skończę dojrzewać ?

Mój penis naturalnie podczas wzwodu wygląda tak: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... imosis.jpg
Zdjęcie zaczerponąłem z wikipedki.
 

Lukas.

New member
1. Jesteś w bardzo młodym wieku i w Twoim przypadku wszystko się jeszcze rozwija i może rozwinąć. Po zabiegu powinien byś jeszcze bardziej zadowolony, gdyż wszystko będzie jak należy.

2. Nie ma na co czekać, a dojrzewanie nie ma nic do rzeczy.
Właśnie lepiej teraz usuń to schorzenie póki wszystko Ci się dopiero rozwija i jesteś młody oraz jak nie ma żadnych skutków ubocznych. Im szybciej tym lepiej.
 

Podobne tematy

Do góry