Kilka pytań małego członka

Grommash

New member
Witam

W piątek bo wielu wielu latach ( jutropójdę, zamiesiąc, za rok) itp. Zdecydowałem się na zabieg usunięcia stulejki wrodzonej. Zabieg był wykonywany w Łodzi przez doktora Jałmużnę. Kilka pytań i uwag.

1. Mam małego penisa. MAŁEGO ( doktor miał problemy podczas zabiegu, ale się udało ) w zwodzie ma jakieś zaledwie 11 cm, w zwisie ze stulejką jakieś 3 cm. Teraz po zabiegu, obrzezanie częściowe praktycznie rzecz biorąc ledwo co widać go. Wina jest moja bo ważę jakieś 115 kg ( od listopada na szczęście 15 kg ubyło ) Czy osoby z nadwagą mają szansę na optyczne zwiększenie członka bo radykalnym schudnięciu ? Doktor przyznał że członek jest bo prostu obtłuszczony.
2. Dzisiaj podczas mycia próbowałem skórę naciągnąć za żołądź w stanie spoczynku. Nie udało się, lekki ból przy końcu odczuwałem. Nie chce tego próbować przy wzwodzie bo jest jeszcze za szybko na to.
3. Czy szwy rozpuszczalne które mam założone, jak nazwa wskazuje same się rozpuszczają, czy potrzeba je wyjmować siłą ?

Pozdrawiam
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Szwy samorozpuszczalne zaczną się po prostu luzowac i jak już zobaczysz że nie trzyma tylko sobie jest żeby być to możesz wyciągnąć. Czekając zanim się rozpuszcza (znikną) to będziesz naprawdę długo czekał. Szwy nie powinny być dłużej w skórze jak miesiąc bo w końcu zacznie się robić wokół stan zapalny (w końcu ciało obce i organizm zacznie reagować)
Chyba kutas obtluszczony to sam widzisz. Zresztą nie wiem jak można mieć tłuszcz na penisie :D Napewno skóra i tłuszcz nad nim (wzgórek lonowy, czy jak to się u chłopa nazywa) ujmują optycznie wielkości. Sam penis wg mnie nie ma tkanki tłuszczowej, jakby był obtluszczony a byś spalił tłuszcz to logiczne że by się jeszcze zmniejszyl.
 
Ostatnia edycja:

on22

New member
W kwestii szwów rozpuszczalnych akurat na bazie własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli są dobrej jakości (lekarze nie oszczędza), to własnie tak działają, że same się wchłoną i nie ma totalnie potrzeby, aby przy nich grzebać.
Ja bywałem na wielu kontrolach zaraz po zabiegu i w późniejszym okresie, nugdy lekarz nie zwrócił na nie uwagi i faktycznie, same W CAŁOŚCI SIĘ WCHŁONĘŁY. Nie wyciągnąłem ani jeden, niczego nie majstrowałem. Tak, czy siak - każdy przypadek jest inny i to, co tutaj czytasz traktuj zawsze podwójnie, a w razie WU, dzwoń do lekarza.
 
Do góry