• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytań które mnie trapią.

Mendi123

Member
Cześć wszystkim!
Od pewnego czasu zacząłem sie zastanawiać czy oby na pewno wszystko jest w porządku ze mną, czy może jednak warto udać sie do lekarza. Dodam, ze mam 18 lat.
1. Od razu po masturbacji nie moge oddać moczu. Z zegarkiem w recę nie stoje i srednio dopiero mogę po 5-10 minutach.
2. Na lewym jądrze mam coś w stylu takiego pryszcza. Przy takim masowaniu czuje takie dziwne ( nie trzeba silno, ale wystraczy jakby odpowiednio pomasować i jest dziwne uczucie) uczucie nie wiem jak opisać
Co Wy myślicie na ten temat?
 

Mendi123

Member
Przepraszam, ale nie wiem jak edytować post, wiee dopiszę, że ten "pryszcz" Jest w srodku w mosznie na "jajku". Dodam również, że jest on już tam od jakiegoś dłużeszego czasu.
Jest to małe, tylko lekko wypukłe (tak czuję dotykając) . Nie powieksza sie ani nie pomniejsza. - Takie dodatkowe informacje.
 

mateusz1250

New member
1. jesli chodzi o masturbację to raczej normalne zachowanie twojego organizmu, po prostu cewka moczowa jest u nas używana do wytrysku nasienia oraz do oddawania moczu, dlatego też potrzebuje chwilke czasu aby sie przestawic :) spokojnie tez tak mam, że od razu po strzelanku nie chce mi się siku :) a jak już jest to na wszystkie strony hehehe
2. jesli chodzi o jądro to na Twoim miejscu udałbym się do urologa i niech zrobi badanie USG :) wtedy będzie wszystko wiadomo ;)
 

mateusz1250

New member
Miałem oczywiscie na mysli wizyte prywatna w gabinecie urologicznym, z reguły mają taki sprzęt, ale umawiając sie na wizyte po prostu dopytaj czy w gabinecie jest możliwość dokonania badania USG :)
 

mateusz1250

New member
I tak i nie: generalnie podczas wzwodu penis jest twardy, napięty, ujście cewki moczowej może być troszke zwężone, ja natomiast miałem zbyt mocno zwężoną cewkę moczową i musiałem mieć zabieg poszerzający ją :) także wszsytkie wątpliwosci lekarz ci wyjasni ;)
 

Tomasz19

New member
co do oddawania moczu to wszystko jest na standardzie chyba wszyscy faceci tak mają, co do jądra to najlepiej żeby zobaczył to lekarz
 

Podobne tematy

Do góry