• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytań dotyczące penisa

Tylkogość

New member
Witam, jak tytuł sugeruje mam kilka pytań dotyczących mojego penisa. Głównie chodzi o to że mam problem ze ściąganiem napletka podczas erekcji ale nie mam takich problemów gdy jest w stanie spoczynku. Czy to byłaby wtedy stulejka i jeżeli tak to co mam z tym zrobić?
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące rozmiaru mojego penisa, wiem że nie powinienem się tym przejmować ale podczas erekcji ma około 9-10cm, co jak na 17 lat wydaje mi się dosyć mało
Jeżeli musiałbym wstawić zdjęcia żeby lepiej było widać mój problem to dajcie znać
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
 

mati12

Well-known member
Jeżeli ściągasz w spoczynku a we wzwodzie są problemy to najprawdopodobniej masz niepełną stulejkę udaj się z rodzicem do rodzinnego albo poczekaj aż skończysz 18 jeżeli chodzi i romiar wiele czynników na to wpływa może taka twoja natura jeszcze parę lat może się coś zmienić na plus
 

Tylkogość

New member
Jeżeli ściągasz w spoczynku a we wzwodzie są problemy to najprawdopodobniej masz niepełną stulejkę udaj się z rodzicem do rodzinnego albo poczekaj aż skończysz 18 jeżeli chodzi i romiar wiele czynników na to wpływa może taka twoja natura jeszcze parę lat może się coś zmienić na pl
Okej, dzięki za odpowiedź, szczerze nie jest to jakiś bardzo wielki problem więc raczej z tym poczekam do 18
Tak właściwie to mój rozmiar jest taki sam od prawie 2 lat więc trochę wątpię żeby się już zmienił
 

Trolo

Well-known member
Na czym polega ten problem? Możesz go opisać? Robi się pierścień po zsunięciu napletka? czy jak to inaczej wygląda? Coś boli? Uciska? Ciągnie?
 

Tylkogość

New member
Na czym polega ten problem? Możesz go opisać? Robi się pierścień po zsunięciu napletka? czy jak to inaczej wygląda? Coś boli? Uciska? Ciągnie?
Wygląda on tak że podczas wzwodu mogę jakoś do połowy żołędzia go zsunąć i trochę boli kiedy to robię. Kiedy jest w spoczynku to mogę zsunąć bez większego problemu, ale czasami mam kłopot żeby ponownie zaciągnąć napletek na żołądź
 

mati12

Well-known member
Jeżeli dajesz radę dbać o higienę to bym zaczekał aż skończę 18 i sam poszedł do lekarza no chyba że chcesz się bujać z rodzicami jeżeli masz dobry kontakt z którymś z nich to idź teraz
 

Tylkogość

New member
Jeżeli dajesz radę dbać o higienę to bym zaczekał aż skończę 18 i sam poszedł do lekarza no chyba że chcesz się bujać z rodzicami jeżeli masz dobry kontakt z którymś z nich to idź teraz
No nie mam problemów z utrzymaniem czystości więc nie jest to jakiś bardzo duży problem, poza tym z rodzicem byłoby dość niezręcznie więc raczej poczekam z tym jeśli to nic poważnego
 

Trolo

Well-known member
Raczej nie jest to nic poważnego. Moim zdaniem powinieneś nawilżać sobie żołądź i napletek po zsunięciu go w spoczynku, doprowadzać do pół wzwodu/ wzwodu i zsuwać napletek w dół za żołądź. Może po prostu potrzebujesz trochę ćwiczeń i to wystarczy. Masturbując się nie zsuwasz pewnie napletka w dół poza żołądź dlatego nie ma się on jak dostosować. Zacznij sobie powoli od kilku minut dziennie, i zwiększaj czas ćwiczeń. Po około 2 tyg. powinny być już zauważalne efekty.
 

Tylkogość

New member
Raczej nie jest to nic poważnego. Moim zdaniem powinieneś nawilżać sobie żołądź i napletek po zsunięciu go w spoczynku, doprowadzać do pół wzwodu/ wzwodu i zsuwać napletek w dół za żołądź. Może po prostu potrzebujesz trochę ćwiczeń i to wystarczy. Masturbując się nie zsuwasz pewnie napletka w dół poza żołądź dlatego nie ma się on jak dostosować. Zacznij sobie powoli od kilku minut dziennie, i zwiększaj czas ćwiczeń. Po około 2 tyg. powinny być już zauważalne efekty.
Już próbuję podobnej metody od około miesiąca, ale nadal praktycznie zero efektów. Próbuje też zsuwać go dosyć często np pod prysznicem czy w moim pokoju, ale przez to dostaje też pół wzwodu co boli bardzo intensywnie i tworzy się jakby pierścień wokół żołędzi
 

Trolo

Well-known member
No to jeżeli tworzy się pierścień, to trzeba uważać. Jeżeli ćwiczenia będą zbyt intensywne, albo bez jakiegoś nawilżenia/ kremu nawilżającego/regenerującego to będą powstawać małe pęknięcia co spowoduje pogorszenie stanu.
Jeżeli zsuwasz tylko w spoczynku to efektu nie będzie. Dlaczego? Bo problem nie występuje w spoczynku tylko we wzwodzie. Stąd ćwiczenia powinny się odbywać w pół wzwodzie/ wzwodzie. Nie jest to łatwe, ale do zrobienia dla wytrwałych. Efekt jaki będzie jest nieznany. Może być zadowalający, a i również nie.
 

Tylkogość

New member
No to jeżeli tworzy się pierścień, to trzeba uważać. Jeżeli ćwiczenia będą zbyt intensywne, albo bez jakiegoś nawilżenia/ kremu nawilżającego/regenerującego to będą powstawać małe pęknięcia co spowoduje pogorszenie stanu.
Jeżeli zsuwasz tylko w spoczynku to efektu nie będzie. Dlaczego? Bo problem nie występuje w spoczynku tylko we wzwodzie. Stąd ćwiczenia powinny się odbywać w pół wzwodzie/ wzwodzie. Nie jest to łatwe, ale do zrobienia dla wytrwałych. Efekt jaki będzie jest nieznany. Może być zadowalający, a i również nie.
Używam kremu nawilżającego więc nie sądzę żeby powstawały te pęknięcia. Zsuwam w spoczynku ale próbuje utrzymać go tak długo jak mogę, czyli też kiedy zaczyna mi stawać. Ale tworzy się pierścień kiedy mam wzwód/pół wzwód i napletek mam za głową penisa i jest to dość bolesne. Nie wiem czy robię coś źle ale efektów po miesiącu praktycznie brak więc nie wiem czy to mój błąd czy mam coś złego z penisem
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Wygląda na częściową, więc będzie potrzebny zabieg. Nie wiem czy ćwiczenia cokolwiek dadzą, a można nabawić się załupka.
Co do wielkości - to pytanie o Twoją wagę. Jak jesteś duży to jego część chowa się w tkance tłuszczowej.
 

Tylkogość

New member
Wygląda na częściową, więc będzie potrzebny zabieg. Nie wiem czy ćwiczenia cokolwiek dadzą, a można nabawić się załupka.
Co do wielkości - to pytanie o Twoją wagę. Jak jesteś duży to jego część chowa się w tkance tłuszczowej.
Czy zabieg polegałby na kompletnym pozbyciu się napletka, czy jakiejś mniejszej korekcie? Bo szczerze wolałbym uniknąć obrzezania
Ważę 48kg więc wątpię żeby cokolwiek się mogło chować z powodu wagi
 

Podobne tematy

Do góry