• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytań Białystok.

stan88

New member
Witam mam 22 lata i niestety do tej pory mam stulejkę . O tym dziadostwie wiem już parę lat ,ale dopiero teraz chcę się tym zająć. Mój problem prawdopodobnie wymaga interwencji chirurgicznej , ponieważ napletka nie mogę ściągnąć we wzwodzie ani o milimetr. W normalnym stanie też muszę się natrudzić przy tym i to zdrowo. Żałuję ,że tą sprawę odwlekałem tak długo , ale cóż. Chcę rozpocząć życie seksualne ,a jestem pewien ,że ta przypadłość będzie stanowiła w tym nie lada problem.
Mieszkam w Białymstoku ,jestem ubezpieczony. Jednak obawiam się zabiegu i mam kilka pytań.
1. Gdzie w Białymstoku wykonuję się takie zabiegi bezpłatnie ?
2. Długie jest czas oczekiwania ?
3.Czy zabiegi wykonywane "na koszt państwa" są dobre jakościowo ?
4.Zastanawiam się nad całkowitym obrzezaniem ,a nie jedynie korektą napletka, czy mogę sobie tego zażyczyć i czy ta opcja jest dobra ? Chodzi mi o zminimalizowanie możliwości spartaczenia czegoś przez lekarza.
5. Jest może wśród nas ktoś kto przeszedł taki zabieg w Białymstoku ? Jakie macie spostrzeżenia.
6.Gdzie powinienem się zgłosić najpierw ? Lekarz pierwszego kontaktu ? O jakie skierowanie prosić ?

To chyba tyle. Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.
 

sławek83

Moderator
1. Myślę że w szpitalu, pewnie macie szpital.
2. Tego ci nie powie tu raczej nikt, musisz iść do szpitala i się dowiedzieć.
3. Czy na koszt państwa czy przez NFZ nie ma żadnej różnicy w jakości. Ja jestem za NFZ.
4. Jak lekarz będzie miał to i tak coś spartoli a to czy obrzezanie czy coś innego to chyba najlepiej jak lekarz stwierdzi. No chyba że do ci wybór.
5. Pewnie ktoś jest i się odezwie może :)
6. Ja byłem w swojej przychodni u lekarza ogólnego i poprosiłem o skierowanie do urologa.

Nie bój się niczego, nie będzie aż tak źle. Powodzenia :)
 

Podobne tematy

Do góry