Kierowanie penisa ku górze

abyytylko

New member
Hej,

Byłem częściowo obrzezany we wtorek. Mam pytanie co do tego że penis ma być trzymany ku górze. Lekarz mówił, że mam go tak kierować przez 3-4 dni. Właśnie minęły 4 dni a ja nadal mam opuchliznę (chyba że jest taki gruby przez nadmiar skóry która się po wypadnięciu szwów zsunie na żołądź). No i w necie wyczytałem, że takie kierowanie ku górze niby pomaga na zejście opuchlizny, a czy mogę go tak kierować ku górze jeszcze przez 2-3 dni? Czy robienie tego za długo może też zaszkodzić?

No i co w nocy? Czy na noc już też go nie kierować ku górze? Czy jednak mogę dalej w taki sposób przyklejać tę specjalną taśmę na noc? Czy to może jakoś go lekko unieruchamia i sprawia że jest mniej bolesnych erekcji nocą?

Pozdrawiam
 

Anonim54321

New member
Ja penisa ku górze nosiłem bardzo długo, gdyż utrzymywała mi się opuchlizna, zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomóc. Opuchlizna utrzymywała mi się jakiś czas to lekarz zalecił mi przygotowywanie ściślejszych opatrunków na penisa, to też chyba trochę pomogło. W nocy również miałem opatrunek, taśmę i penis ku górze przez dłuższy czas. Na erekcję ciężko coś poradzić, ja jakoś wytrzymałem, ale kilka razy na noc wstawałem, żeby wyjść na balkon na zimne powietrze żeby szybciej opadł. Później erekcję już nie bolą.
 

StulejManos

New member
Hejka. Myślę że nie zaszkodzi trzymać go w górę, dla mnie to było dosyć niewygodne bo co chwilę mi uciekal na dół a lekarz zabronił przyklejania i innych dziwnych opatrunków. Miałem tylko zaziki pod i nad malym. Pierwszy tydzień prawie przeleżałem i tak na prawdę nie nosiłem dużo małego w górze. Też miałem częściowe i jestem 12 dni po zabiegu, wszystko wydaje się być w porządku szwy wypadają i w piątek mam usunięcie wszystkich. 4 dni po zabiegu też miałem jeszcze opuchliznę, potem najprawdopodobniej lekarz założy ci skórę na żołądź i po paru dniach zobaczysz że opuchlizna ci zejdzie.

Trzymaj się i nie przejmuj, bądź dobrej myśli, to tylko 4 dni po zabiegu. Jak coś nie tak mam nadzieję że lekarz pozostawił ci numer to zawsze możesz zadzwonić i podpytać , jednak to on przeprowadzał zabieg.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Dziwny kolor penisa - przebarwienia. Inne 2
K Powiększenie penisa tabletkami Lekarstwa 10
K Ból penisa po stosunku i w trakcie Inne 5
T Powiekszenie Penisa kwasem hialuronowym??? Inne 0
C Mycie żołędzia penisa mydłem Inne 4
Do góry
TOPlist