• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kardiolog w Warszawie

miki646

New member
Kogo polecacie z Warszawy? Póki co zapisałem się do dr Maciejewskiego. Może go znacie? Od niedawna mieszkam w Warszawie i z chęcią dowiem się czegoś więcej. Może ktoś z Was u niego był? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę i pomoc w tej kwestii. Chodzi mi o pomoc w leczeniu arytmii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

carni2234

New member
Po ostatnim oczekiwaniu moim na kardiologa w Warszawie , a było to aż pół roku przestałem wierzyć w Fundusz zdrowia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

marcepan

New member
JA chodzę prywatnie do kardiologa i mogę go polecić, dr Andrzej Folga - przyjmuje w przychodni Porta Medica w Warszawie. Diagnozuje, leczy, wykonuje wszystkie badania, kompetentny, sympatyczny z doświadczeniem. Czas oczekiwania na wizytę króciutki. 150 zł koszt, EKG, holter, echo też można wykonać na miejscu.
 

Miuosz

New member
Ja jestem pod opieką doktor Joanny Latek z CityMed-u. Regularnie uczęszczam na kontrole ponieważ mam arytmię serca a na miejscu wykonują mi wszelkie niezbędne badania przed wizytą u Pani doktor.
 

Podobne tematy

Do góry