• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kąpiele

Takinamaxa

New member
Witam jestem 2 tygodnie po zabiegu ogólnie się wszystko chyba zagoiło dotykam żołędzia i nie czuje bólu ale gdy założę bokserki to czuje pewnie przez szwy które się wbijają bo maja końcówki jak szpilki nie mam już żadnych krwawień wzwody nie bolą w nocy śpię bez opatrunku i nie ma kropelki krwi nie mam tez opuchlizny ani oponki jedynie chyba strup gdzie wędzidełko co chyba normalne jak myślicie mogę zacząć już moczyć szwy po 20 min w kąpieli ? Niby lekarz zalecił 2 tygodnie temu ze po trzech tygodniach ale mi się dosyć szybko zagoiło
 

Takinamaxa

New member
Czyli myślisz ze spokojnie mogę myśleć o powolnym wyciąganiu może właśnie będę moczyć przez tydzień i wyciągnę w następnym

A strupka chyba nie ruszać namkonie i sam odpadnie ?

I ile taki strupek odpada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Takinamaxa

New member
No szwy się trzymają co ciekawe przed chwila wyszedłem z kąpieli (moczylem go całego pierwszy raz) i to co dokola wyglądało jak strupy odpadło po 20 minutach nic nie dotykałem a to co jest pod wedzidelkoem tez i trzyma się na małym płatku czy jak by to był strup to by odpadł po jednym moczeniu ? Nie leci mi zadna krew tez na strupku czy krwi jest taki jasny fragment po środku jak by się odbiło wędzidełko na nim chyba na nim nie zostało co inaczej by krwawiło i dodam tez ze wcześniej gaza mi się przyklejała do tej części i bolało jak ściągałem , to chyba zaschnięta krew co ?
 

Takinamaxa

New member
Skonsultowałam się z lekarzem smsem powiedział ze jak nie ma krwawień po kąpieli to będę mógł teraz systematycznie moczyć tylko ciekawi mnie wasze zdanie na temat tego co było pod wedzidelkiem czy krew czy strup i czy to możliwe ze odszedł po jednym moczeniu
 

Drayos

New member
A może to szew? Szwy mogą byc koloru białego czy podobnego i zaczynajac sie rozpuszczać, mogą zostawać małe fragmenty które nie przypominają szwów z początku.
 

Takinamaxa

New member
Mam szwy koloru czarnego prawie to raczej nie szfy i mam je bardzo twarde może jak będę moczyć przez tydzień to odpadnie samo już i się dowiem bo się trzyma na włosku
 

Podobne tematy

Do góry