Kapiel po zabiegu

Myk9

Member
Witam. Jestem 7 dni po zabiegu czy mogę normalnie wziąć kąpiel w wannie? Jak tak to w jakiej temperaturze?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mozesz normalnie sie kąpać juz. Nic sie nie stanie jak polezysz w wodzie kwadrans. Woda dziala dobrze na oczyszczanie rany i gojenie. Mi lekarz kazal moczyc pindola w wodzie z soda oczyszczona. Soda przyspiesza gojenie i zabija bakterie. Musialem moczyc 2 do 3 razy dziennie po 15 20 minut. Co innego 2 dni po zabiegu a co innego tydzien czy poltora.
 

Diabeticman

New member
Ja sam jakiś czas temu pytałem tu na forum kiedy mogę się kąpać. Dieselpower podpowiedział mi za co stokrotne dzięki. Żeby było śmieszniej 4 dni po zabiegu lekarz wykonujący zabieg potwierdził, że kąpać mogłem się właściwie od razu następnego dnia po zabiegu ale tylko w samej wodzie bez mydeł żeli itp także śmiało można się kąpać!!!
 

Barthx

New member
Widzę że zdania są podzielone. Mi lekarz powiedział że następnego dnia mogę się normalnie wykąpać, położyć w wannie żeby na spokojnie opatrunek się odmoczył. Nie rozumiem tego kąpania w bieliźnie. Co do samego kąpania woda nie może zaszkodzić a raczej pomóc jeśli rana jest bardzo zakrwaiona lub posklejana. I chyba lepiej jak rana jest czysta niż coś zabrudzona przez klika dni.
 

Mati0077

New member
Mi lekarz kazał zdjąć opatrunek kilka godzin po zabiegu i już bez, co do kąpieli to kazał się kąpać już tego samego dnia a członka przemywać wodą z mydłem....
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Po zabiegu - do oceny Po zabiegu obrzezania 0
T Dzień po zabiegu Po zabiegu obrzezania 5
O 13 lat po zabiegu obrzezania Po zabiegu obrzezania 6
M Obrzezanie całkowite, dzień zabiegu Stulejka 5
B Po zabiegu 3 tyg Krótkie wędzidełko 2
Podobne tematy

Do góry