• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kamagra 100

Petro0000

Member
Ale też nie powie bo zdążają nam się czasem szybkie akcje bo dochodzę kiedy chce bo też ważne są mięśnie Kegla jak chce szybciej dojść to wcześniej zaczynam ich używać a jak dłużej to je tak jak by je wyłączyć ale dojdziesz do tego etapu
 

nope

Well-known member
Teraz techniki i czytanie wiele nic nie dadza. Najpierw trzeba troche nabrac doswiadczenia i bez stresu to robic. Pozniej sie zaczynasz uczyć.
 

cichy13

Active member
Ja to mam orgazm jak tylko popatrzę na taką jedną klientkę więc podejrzewam że jestem na takim etapie że przy zakładaniu gumy bym się spuścił 🤣🤣 szkoda gadać
 

Jeden1

New member
Również słyszałem od znajomych że jest lepiej, sam musiałem zażyć przy zrobieniu badania posiewu nasienia przy zapaleniu prostaty. Ale nie wiem czy jest sens w ogóle brać jeżeli nie masz problemów a jeżeli bardzo chcesz spróbować to w mojej opinii lepiej zacząć od 25mg a nie od 100.
Dlaczego brałes to przy badaniu nasienia ? Na erekcje ? Właśnie mam z tym problem chciałem oddać nasienie ale nie bardzo mam jak już od kilku miesięcy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Kamagra Lekarstwa 0
N Kamagra w żelu Przedwczesny wytrysk 1
M Kamagra opinie Zaburzenia erekcji 3
S Kto sie wyleczyl? W 100% badz troche mniej Prostata 6

Podobne tematy

Do góry