• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

juz po obrzezanie calkowite

krecik111

New member
Witam jestem po zabiegu stulejki, wreszcie sie zdecydowalem okazalo sie ze ten problem mialem juz od urodzenia. Zabieg obrezanie calkowite ,podczas zabiegu poczulem 2 male pskrykniecia znieczulenia cos w stylu ugryzienia komara, potem nie czulem juz nic. Zabieg trwal okolo 50 min mialem tez zalupek, wszystko ladnie wyczyszczone, jestem 1 dzien po zabiegu, zdjalem opatrunek i nie czuje zadnego bolu, jednak jest troche spuchniety, mam nadzieje ze to szybko minie , Zabieg wykonany prywatnie polecam kazdemu i jak najszybciej sie zdecydowac !
 

krecik111

New member
Witam jestem po zabiegu stulejki, wreszcie sie zdecydowalem okazalo sie ze ten problem mialem juz od urodzenia. Zabieg obrezanie calkowite ,podczas zabiegu poczulem 2 male pskrykniecia znieczulenia cos w stylu ugryzienia komara, potem nie czulem juz nic. Zabieg trwal okolo 50 min mialem tez zalupek, wszystko ladnie wyczyszczone, jestem 1 dzien po zabiegu, zdjalem opatrunek i nie czuje zadnego bolu, jednak jest troche spuchniety, mam nadzieje ze to szybko minie , Zabieg wykonany prywatnie polecam kazdemu i jak najszybciej sie zdecydowac !

cena zabiegu i wizyty przed 930 zl zabieg wykonanwy w prywatnej klinice pod Warszawa mianowicie Piaseczno
 
mam jeszcze do was pytanie czy po kazdym oddawaniu moczu musze brac prysznic ?i myc pracie ?

Myć nie trzeba ale absolutnie warto go odkazić - stosuj Octenisept w sprayu lub Rivanol do płukania

a opuchlizna na zoledziu po jakim czasie ci zeszla ?

To jest niestety zróżnicowane.
U jednych to kilkanaście dni (sic!), u większości 1-2 miesiące (szczęściarze) a tacy jak ja męczą się z wielką opuchlizną i 5 miesięcy po zabiegu...
 

krecik111

New member
Myć nie trzeba ale absolutnie warto go odkazić - stosuj Octenisept w sprayu lub Rivanol do płukania



lekaz nie kazal mi go niczym odkarzac, mimo tego ze go nie nosze ku gorze wyglada bardzo ok nie ma zadnego bolu, jednak martwi mnie ta opuchlizna, ani nie nosze zadnego opaturnku gdyz krew przestala leciec zaraz po zabiegu jakies 8 godzin po
 
Z lekarzami tak już bywa, że nie pytani mało mówią :]
Zrobisz jak zechcesz ale ryzykowanie zakażenia bakteryjnego z moczu, tylko dlatego że się niczym nie odkaża szwów jest dla mnie głupotą...

Co do opuchlizny - sam piszesz, że nie nosisz go do góry... no to jak ta opuchlizna ma szybko schodzić ;) ?
Noś go uniesionego to będzie szybciej znikać!
 

krecik111

New member
Z lekarzami tak już bywa, że nie pytani mało mówią :]
Zrobisz jak zechcesz ale ryzykowanie zakażenia bakteryjnego z moczu, tylko dlatego że się niczym nie odkaża szwów jest dla mnie głupotą...

Co do opuchlizny - sam piszesz, że nie nosisz go do góry... no to jak ta opuchlizna ma szybko schodzić ;) ?
Noś go uniesionego to będzie szybciej znikać!

kupilem Octenisept, po kazdym odawaniu moczu stosuje go, jednak martwi mnie to, iż opuchlizna nadal sie trzyma chociaz nie odczuwam bolu, oprocz nadwrazliwosci, czy tez tak macie ze podczas kapieli czujecie niemile uczucie, kiedy mniej wiecej opuchlizna schodzi ?
 

szymon1

New member
Nie wiem, czy go za bardzo nie moczysz i kompiel nie jest zbyt gorąca. Może szybki prysznic byłby lepszy jesłi masz spore rany strupki etc. Zpaodaj fotki bo zabieg zabiegowi nierówny. Noś go w zwróceonego ku górze
 

Podobne tematy

Do góry