Jestem zadowolony po niezadowolonym doświadczeniu.

kris1234

New member
Witam. Miałem zabieg 1 grudnia 2015 we Wrocku w prywatnej klinice. Sam zabieg trwał 40 minut i nie był dla mnie miłym doświadczeniem .
Po kolei . Wszedłem ,położyłem się na stól .Dożylnie podano mi antybiotyk , wysmarowano mnie jakimś piekącym czymś,założono jakąś gumową opaskę na nogę (przewodzenie prądu) i zaczęło się. Pierwsze dwa zastrzyki w małego dość bolesne, następne mniej. Początek ok ale tylko prze kilka chwil. Zaczął się ból od uczucia ciągnięcia jakimś narzędziem. Ktoś naciągał napletek czymś i miałem bolesne uczucie szarpania. Póżniej słyszałem jak coś się skwierczało to pewnie zamkanie żył. Urolog powiedział ,że prawa strona ok,teraz lewa. I zaczęło się każde dotknięcie czym kolwiek wywoływało ból,czułem jak tnie,czułem każdy ruch. Mówił ,że dołoży znieczulenia. Kolejny zastrzyk teżbył bolesny. W pewnym momencie Urolog stwierdził ,że nie wiem skąd ta reakcja na bół. Nie powinienem nic czuć. Nic nie widziałem,a mimo to urolog stwierdzał ,że rzeczywiście musi boleć bo aż nogi mi do góry podskakują z reakcji na dotyk i cięcie. Poprosił abym wytrzymał moment,że tylko utnie wędzidełko i będzie szył. Gdy uciłął wędzidełko moje nogi zgięły się w pół,a on do mnie,żebym takich reakcji nie miał bo może mnie uszkodzić. Mi się płakać chciało i powiedziałęm mu,że spodziewałem się bezbolesnego zabiegu ,a nie stresu i bólu.To mnie pocieszył i mówi,że teraz będzie szył. Masakra wszystko czułem z lewej strony. Z prawej nic. Kompletnie nic. Lekarz mówił,że piewszy raz spotyka się z taką reakcją. Najciekawsze jest to,że przed zabiegiem powiedziałem mu,że znieczulenie dentystyczne nie działa na mnie na prawą stronę twarzy i zawsze jak mam robić prawą stronę to robię z narkozą. Się śmiał,ale ja znam swoje ciało. Po zabiegu jestem zadowolony z efektu nawet bardzo. Jednak co przeżyłem to tylko ja wiem. Gdybym wiedział ,że tak będzie zdecydowałbym się na narkozę i nie byłoby problemu. W każdym razie po mnie kolejny chłopak czekał na taki sam zabieg. Na drugi dzień spotkaliśmy się na kontroli i on mówił,że nic nie czuł. Widać każdy organizm jest inny. A i nie jestem wrażliwy na ból fizyczny jako tako. Ale ten zabieg mnie naprawdę zmęczył,byłem spocony i przerażony. Ale efekt jest ok i to mnie cieszy. Pozdr.
 

Ambroży

New member
Witam,
Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się na zabieg. Ja zbyt długo na niego czekałem, a teraz po roku już nie pamiętam jak to kiedyś żyło się ze stulejką :D
 
Do góry
TOPlist