• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jest tak zle czy dramatyzuje?

niezlyja

New member
Mialem operacje skrzywienia i korektę napletka, blizna zrosła się jako tako ale widać duża różnicę jeśli chodzi o pigment na skórze.
Zastanawiam się czy dziewczyna z którą chodzę się nie przestraszy, najgorsza jest ta blizna no i takie male wgrubienia na penisie od operacji + jest jeszcze małe skrzywienie.
Proszę o szczere!!! opinie, bo jesli serio wyglada to tak zle jak mi sie wydaje to postaram sie albo zrobic korekte albo na jakis zabieg usuwania blizny.

dodaje 4 zdjecia

 

mati12

Well-known member
Bardzo dobrze wygląda blizna cieniutka z czasem nie będzie brak widoczna
Różnica w kolorze napletka we wnętrzego a reszta normalna sam tak mam ogólnie super robota tylko korzystac
 

3xcięty

Active member
Wygląda spoko, a jeśli aż tak Ci przeszkadza to nie idź na ponowny zabieg, tylko na laserową korekcją blizn, wtedy na pewno się poprawi.
 

toastt

Well-known member
Jak Ci to tak bardzo ciąży, to idź na to usuwanie lub zrób sobie na niej tatuaż (nie żartuję). Jak dla mnie twój penis wygląda w porządku.
 

toastt

Well-known member
Tatuaż oczywiście w celu zamaskowania blizny, taki pod kolor skóry - zapomniałem dopisać. Widziałem kiedyś zdjęcia penisa po kilkukrotnym przeszczepie skóry (po poparzeniu się olejem) przed i po tatuażu i różnica była ogromna, niebo a ziemia.
 

flader

Active member
Stary, a co ona się ma przestraszyć? Wygląda wszystko zajebiście, masz też pożądany rozmiar. Jestem pewien, że laska będzie brać to konkretnie, także głowa do góry i rób swoje.
 

toastt

Well-known member
@nope Z penisem nie znalazłem. Jak znajdę, to wrzucę. Poniżej tatuowanie innych blizn:
Jak widać odpowiednia osoba z odpowiednim sprzętem dałaby radę coś z tym zrobić. Na bank widziałem podobny styl z penisem po przejściach, nie wiem tylko czy w Polsce znajdzie się odpowiednia firma do tego typu roboty.
 

Podobne tematy

Do góry