• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jakiego Urologa w Tarnowie polecacie?

bolek1234

New member
Witam. Myśle ze juz dosc przewertowalem to forum zeby stwierdzic ze mam niepelna stulejke i krotkie wedzidelko. Moja prosba jest taka zeby ktos mi polecil dobrego urologa z Tarnowa lub okolic zeby nie "spie pszyl" sprawy a zeby tez klimat wizyt byl na poziomie. Zdecydowalem sie na obrzezanie tylko nie wiem czy calkowite czy czesciowe. Napletek w czasie spoczynku schodzi prawie bezbolesnie lecz nie sciagne go "do konca" bo wedzidelko mnie nie pusci. We wzwodzie jest tak ze napletek zejsc zejdzie, troche bolu przy tym jest a sama skora i stulejka chowa sie zaraz za zoledzia i powstaje taka jakby oponka za "krawedzia" zoledzi. Kolejna prosba jaką metode obrzezania polecacie? dodam tylko ze moja dziewczyna lub tą skore co sie rusza podczas masturbacji a z tego co czytalem to podczas calkowitego obrzezania skora jest napieta.

Przede wszystkim zalezy mi na poleceniu dobrego urologa na terenie Tarnowa.
Przepraszam jesli cos z tego co opisalem gdzies na forum sie powtarza. Staralem sie przegladnac forum tak a zeby moj post nie byl kopią jakiegos poprzedniego.

Z gory dziekuje wszystkim za pomoc i udzielanie sie w tym temacie.
 

adi19et22

New member
Re: Jakiego Urolog w Tarnowie polecacie?

Poszukaj troszkę w necie może kogoś popytaj jakiegoś znajomego albo po prostu lekarza rodzinnego zapytaj kogo by ci mógł polecic.
 

Podobne tematy

Do góry