Jakie prezerwatywy?

Mich21

New member
Witam, jakiś czas temu miałem wielki problem ze stulejką, jednak regularne ćwiczenia dały naprawdę dobry rezultat. W tej chwili o każdej porze dnia i nocy mogę w stanie niemal całkowitego wzwodu ściągnąć napletek. Problem pojawia się jednak przy pełnym wzwodzie, lecz brakuje może 0,5-1cm, żebym ściągnął napletek za żołądź. I teraz mam kilka pytań:
1. Czy przy tak niewielkiej stulejce seks nadal jest zabroniony?
2. Czy są prezerwatywy, które są w stanie "przytrzymać" napletek na żołędzi? Tak, żeby podczas seksu napletek się nie odwinął.
3. Patrząc na to jaki efekt przyniosły ćwiczenia, nie potrwa to długo jak będę w stanie ściągnąć napletek za żołądź. Jednak nawet wtedy wolałbym zabezpieczyć się przed zerwaniem wiązadełka na tyle na ile to możliwe. Czy są prezerwatywy, które przy takim stopniu stulejki jak mój (czyli niewielki :wink: ) mogą temu zapobiec i ułatwić seks? Chociaż prosiłbym o jakieś wskazówki, czy lepsze są grube, cienkie, close-fit, czy jeszcze jakieś inne.
Tak. Wiem, że najlepiej udać się do lekarza, bądź sprawdzić samemu, które prezerwatywy są najlepsze, ale liczę, że chociaż udzielicie mi na tyle rozbudowanych odpowiedzi na ile to możliwe. Pozdrawiam :)
 

bergen

New member
Nie ma prezerwatyw zapobiegajacych zerwaniu wedzidelka. Seks nie jest tez w zadnym razie 'zabroniony', natomiast jesli masz zbyt krotkie wedzidelko i niepelna stulejke, z pewnoscia jest ryzykowny. "Przytrzymanie" napletka na zoledzi przez prezerwatywe jest kwestia bardzo osobista- u roznych osob wyglada to roznie.
 
Do góry