• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki rodzaj zabiegu dla mnie?

Dżejkop

New member
Witam wszystkich :)

Jako, że mam "drobną" stulejkę, przejrzałem trochę tematów, a teraz czas na kilka ważnych dla mnie pytań. Szczerze, oglądałem w sumie kilka tematów, ale dwa wraz ze zdjęciami po obrzezaniu szczególnie przykuły moją uwagę (w obu przypadkach było ono pełne). Bardzo zastanawia mnie ta opuchlizna i czas jej utrzymywania się (w sumie to trochę też przeraża). W jednym wypadku penis wrócił do normalnego wyglądu dopiero po ponad pół roku od operacji. W innym natomiast, po pół roku nadal z opuchlizną było coś nie tak i z tego co pamiętam to zakończenia wątku tam nie było. Wg mnie jest to trochę niepokojące, dlatego chciałbym się upewnić, że "aż" takiego zabiegu nie potrzebuję.

Lat zaraz skończę 21. Stulejkę w sumie odkryłem późno - w chwili gdy zacząłem oglądać różnego rodzaju filmy (16-17), zacząłem też zastanawiać się czy z moim penisem wszystko jest w porządku :rolleyes:

Po jakimś tam czasie zastanowienia stwierdziłem, że spróbuję ściągnąć napletek. Prawie cały, ściągnąłem już za pierwszym razem, choć kilkanaście minut to trwało - powoli, bo trochę bolało i był mocno przylepiony. Potem trochę o tym poczytałem no i zacząłem sprawdzać jak daleko mogę go w ogóle ściągnąć. Przy następnych próbach ściągałem coraz dalej i na przestrzeni może kilku dni, czy tam tygodnia mogłem całkowicie go wyjąć.

Mimo wszystko jednak, nie było do końca w porządku i nie było to szczęśliwe zakończenie historii, ponieważ pełnego komfortu do dziś nie posiadam. Poczytałem już wtedy o różnych zabiegach, ale w czasie gdy byłem jeszcze pod dachem rodziców - było to dla mnie czystą abstrakcją. Przyszedł czas wyprowadzki, poznało się dziewczynę no i teoretycznie pojawił się problem. :D Teoretycznie, bo nie mamy problemu ze współżyciem, aczkolwiek kilka ważnych aspektów jest na ten moment niemożliwe.

Tematem na poważnie zacząłem interesować się jakoś ostatnio, bo chciałbym to załatwić i mieć już za sobą. Poczytałem w Internecie też o cenach - niby już od 600zł robią zabiegi, ale z tego co czytałem tutaj na forum, to większość płaci w granicach 1500.

W każdym razie moja sytuacja wygląda tak:

- bez wzwodu mogę całkowicie ściągnąć napletek do samego końca (zero bólu czy dyskomfortu - jedynie żołądź jest wciąż trochę wrażliwa na dotyk). Widać jednak, że pętla jest troszkę za wąska i wędzidełko delikatnie za krótkie, bo napletek od spodu jest blisko główki

- przy częściowym wzwodzie nadal mogę ściągnąć napletek bez bólu, ale już nie do samego końca

- przy pełnym wzwodzie wciąż mogę ściągnąć napletek, ale już ledwo za żołądź no i nie obędzie się bez małego bólu

Z ciekawostek (wg mnie) - w gumce nie mam problemu z seksem mimo, że czasem nawet napletek się sam jakoś zsunie.

Z tego co widzę i rozumiem - mam zbyt wąską pętlę napletka no i chyba zbyt krótkie wędzidełko? Patrząc jak drastycznie wygląda penis po zabiegu obrzezania i jak długo trwa pełna rekonwalescencja raczej się na to nie zdecyduję, więc rozumiem, że potrzebuję jedynie jakiegoś zabiegu poszerzenia ów pętli no i prawdopodobnie wydłużenia wędzidełka - te zabiegi chyba nie są aż tak "inwazyjne" jak pełne obrzezanie?

No i jak wtedy wygląda to cenowo (Kraków)?
 

szymon1

New member
jak tak piszesz to Ciebie pewnie zadowolilaby plastyka napletka z ewentualnym wydluzeniem, z tym ze czas powrotu do pelnej sprawnosci moze byc rozny, bedzie zalezal tez od tego kto i w jakis sposob przeprowadzi zabieg a przede wszystkim jak zareaguje organizm, czego nie da sie do konca przewidziec, jestes mlody powinno byc dobrze. Trzeba zalozyc wariant ze przez miesiac nie bedziesz mogl go uzywac. Z reszta abstynencja nikomu chyba nie zaszkodzila;). Druga sprawa ze jak w tak krotkim czasie doszedels do tego ze go sciagasz to mozesz poprubuj w ten sposob dalej porozciagac go palacami w cieplej kompieli moze to w twoim wypadku wystarczy.
 

Dżejkop

New member
Z tym rozciąganiem w kąpieli to chyba musiałby być jakiś cud :D
Rozciągałem go w sumie kilka lat, no chyba że ciepła woda powoduje jakieś zbawienne efekty lub nie rozciągałem tak jak trzeba (specjalna technika)? :D

A cenowo? 1500 trzeba będzie wydać? Bo rozumiem, że z NFZ coś musi być w tej kwestii słabo skoro każdy robi prywatnie?
 

szymon1

New member
Nie wiem gość tu sie przechwałał że rozciągnał naplet palacami wlasnie cwiczeniami. Ceny zależą od regionu i z grubsza tak od 600zł-1500zł
 

Podobne tematy

Do góry