• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki rodzaj obrzezania ? Prosze o Wasze opinie.

teemo

New member
Z tego co czytam są 4 typy obrzezania :

High and tight
High and loose
Low and tight
Low and loose

Na przykładowej stronce ze zdjeciami jednej z klinik wszystko oczywiście wygląda miło , ładnie i przyjemnie (wiadomo reklama) :

Obrzezanie Warszawa, operacja stulejki i leczenie

mnie jednak ciekawią Wasze opinie, jaki rodzaj obrzezania wybieraliście i dlaczego akurat taki ? Czy wybór danego modelu ma jakis wpływ na późniejsze funcjonowanie narządu ?
 

kuste

New member
:)

jestem 2 lata po zabiegu metodą low & tight i moge powiedziec ze jestem w pełni zadowolony, blizna jest praktycznie nie widoczna a sprzęcik calkiem niezle sie srawuje. Wydaje mi sie ze najlepiej porozmawiac z lekarzem który w jasny i czytelny sposób wyjaśni plusy i minusy kazdej z metod, osobiscie polecam low & Tight. W razie pytan słuzę pomocą
 

oxis

Member
High and tight ( ewentualnie hight and loose) jest najlepszą metodą, bo pozostawiona zostaje wewnętrzna część napletka, ta najbardziej unerwiona.
Dzięki temu masz więcej przyjemności z seksu, więcej zabawy.
Trzeba lekarzowi wyraźnie zakomunikować, że zależy ci na wewnętrznym napletku.
W Polsce standardowo, domyślnie wykonuje się low and tight.
 

kris87z

Member
Low and tight jest o tyle fajne, ze mozesz potem sie dlugo i ostro bzykac, tak ze dziewczyna az chodzic nie bedzie mogla :p
 

jimbim

New member
Low and tight jest o tyle fajne, ze mozesz potem sie dlugo i ostro bzykac, tak ze dziewczyna az chodzic nie bedzie mogla :p

Potwierdzam.
Ma też jeszcze inne zalety.
Edit:
Poczytaj jeszcze o typach cięcia i wybierz dla siebie najlepszy - są dośc dobrze opisane ( po co kroić wacka 2 razy)
 
Ostatnia edycja:

oxis

Member
Low and tight jest o tyle fajne, ze mozesz potem sie dlugo i ostro bzykac, tak ze dziewczyna az chodzic nie bedzie mogla :p
Ale płacisz za to drogo, bo sam masz dużo mniej przyjemności.
Kochasz się ostrzej i dłużej, bo mniej czujesz.To trochę frustrująca sytuacja.
 

Podobne tematy

Do góry