• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki jest normalny rozmiar penisa w stanie spoczynku u faceta przed 30-ką?

Żak Siu-rak

New member
https://i.imgur.com/ie1C9fc.jpg
https://i.imgur.com/RQbQRrD.jpg

Powyższe zdjęcia przedstawiają mojego penisa w stanie całkowitego spoczynku. Po oddaniu moczu jest większy, skóra nie jest zmarszczona, ale potem wraca do swojego minimalnego rozmiaru. Zdjęcie drugie nie przedstawia penisa po oddaniu moczu.
O ile długość we zwodzie (14 cm) załapuje się na średnią (przynajmniej wg tego co czytam na innym forum), obwód chyba też bo szerszy niż mój palec środkowy i serdeczny razem wzięte to co do rozmiaru w całkowitym stanie spoczynku gdzieś z tyłu głowy mam, że chyba jest to rozmiar poniżej średniej.
Do napisania tematu nakłoniło mnie to, że w sali prysznicowej na basie czasem ktoś bierze prysznic bez kąpielówek i takie osoby tak na oko miały w penisy w stanie spoczynku niezmarszczone o długości palca wskazującego i szerokości 1,5 palca środkowego.
Tak się zastanawiam czy to zwykle osoby ponadprzeciętnie obdarzone swobodnie chodzą w łaźni z pisiorem na wierzchu czy to ich rozmiar to jest typowy rozmiar dla dorosłego mężczyzny.
Małego mam nawet jak na stan spoczynku?
 

user842

Member
https://i.imgur.com/ie1C9fc.jpg
https://i.imgur.com/RQbQRrD.jpg

Powyższe zdjęcia przedstawiają mojego penisa w stanie całkowitego spoczynku. Po oddaniu moczu jest większy, skóra nie jest zmarszczona, ale potem wraca do swojego minimalnego rozmiaru. Zdjęcie drugie nie przedstawia penisa po oddaniu moczu.
O ile długość we zwodzie (14 cm) załapuje się na średnią (przynajmniej wg tego co czytam na innym forum), obwód chyba też bo szerszy niż mój palec środkowy i serdeczny razem wzięte to co do rozmiaru w całkowitym stanie spoczynku gdzieś z tyłu głowy mam, że chyba jest to rozmiar poniżej średniej.
Do napisania tematu nakłoniło mnie to, że w sali prysznicowej na basie czasem ktoś bierze prysznic bez kąpielówek i takie osoby tak na oko miały w penisy w stanie spoczynku niezmarszczone o długości palca wskazującego i szerokości 1,5 palca środkowego.
Tak się zastanawiam czy to zwykle osoby ponadprzeciętnie obdarzone swobodnie chodzą w łaźni z pisiorem na wierzchu czy to ich rozmiar to jest typowy rozmiar dla dorosłego mężczyzny.
Małego mam nawet jak na stan spoczynku?

Myślę, że jest tak jak mówisz, we wzwodzie masz rozmiar taki jak wszyscy, w spoczynku za to poniżej średniej (średnia w spoczynku to zapewne ok. 8,5 cm). Ale to nie jest jakiś skrajny przypadek, więc myślę, że nie musisz się szczególnie tym martwić.
 

Arino

New member
Chryste panie jaki problem....za maly w spoczynku. Jak we wzwodzie jest taki ze twoja kobieta jest zadowolona to czym sie przejmujesz
 
Są dwa rodzaje penisów. Pierwszy jest taki jak masz, mały we wzwodzie ale przy erekcji powiększa się kilkakrotnie oraz drugi - duży w wzwodzie ale podczas erekcji nie powiększa się zbytnio.
 

tik

Member
Nie ma korelacji pomiędzy wielkością członka w stanie wzwodu a wielkoscią członka w stanie spoczynku. Jak widać na Twoim przykładzie członek w spoczynku może byc niewielki ale już we wzwodzie mieścić się w normie. Podobnie duży członek w spoczynku nie oznacza dużego członka w stanie wzwodu.
Na podobnej zasadzie działają tabletki powiększające penisa, powiekszają jedynie w erekcji, w spoczynku członek pozostaje taki sam.
 

rolls

New member
Nie z uwagi na ich działanie Przykładowo takie penis complete zawierają takie dawki L argininy, ze zwiększając ilość krwi jaka napływa do członka Z czasem członek się coraz bardziej powiększa. Oczywiście przy dłuższej kuracji ( tak minimum kilka miesięcy). No i najlepiej to działa jak czesto uprawiasz seks.
 

Małyczynie?

New member
Ja mam 186 cm wzrostu i wagę 110kg ( bardziej w stronę otylego ) i jak mi stanie ma 16.5 cm długości i 12.6 cm w obwodzie, jak leży ok. 10 cm długości i ok. 9 w obwodzie i uważam że nie jest takich rozmiarów jak powinien być, chociaż żadna z moich kilku partnerek nie narzekała. Nie wiem. Może to z jakiegoś dziwnego powodu to po prostu mój wewnętrzny i niepotrzebny kompleks, który jest bezzasadny? Z drugiej jednak strony uważam, że żaden facet nie powinien być dyskryminowany i wyśmiewany z powodu rozmiarów penisa. To jest słabe i miałkie a przede wszystkim niedojrzałe zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn. Żak. Jak dogadzasz drugiej osobie to się nie masz czym przejmować tymbardziej, że nie kochasz się z tą osobą jak masz go stanie spoczynku tylko jak Ci łodyga dyga. Pozdro.
 

Podobne tematy

Do góry