• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki dobry meski zapach

gawz

New member
Działa, od pewnego czasu testuje pheromone essence i miałem już kilka sytuacji, które sprawiają, ze wiem, ze nie jest to placebo Różnie to działa na różne kobiety ale działa. Rano dzisiaj sobie zaaplikowałem te feromony. Poszedłem do fryzjera, a właściwie fryzjerki i zaczęły się jaja robić jakieś, po kilkudziesięciu sekundach fryzjerce zaczął się plątać język, spadały jej narzędzia pracy, dostała wypieków, powiedziała że nie wie co się z nią dzieje i że przeprasza, hehehe. Ogólnie aż takiego efektu to nie daje ale widocznie na tę fryzjerkę zadziałały porządnie.
 

gawz

New member
Tak, chociaż pheromone essence kupiłem sobie raczej pod kątem pracy. W pracy pomagają, poważnie, ma się respekt, to co szef innym nakazuje zrobić to ciebie o to prosi, dobre relacje z osobnikami tej samej płci, nie tylko kobietami. Warto spróbować aby zobaczyć czy to działa. Jak dla mnie dziala.
 

Wah

Member
Paco Rabanne Phantom
To dość słodki zapach. Od Paco Rabanne to moim zdaniem klasyka jest najlepsza czyli Invictus.
A co do Hugo Bossa szarego czyli Bottled to również mogę go polecić jako zapach nacodzien. Moim zdaniem nie ma bardziej uniwersalnych perfum. Czy to do pracy czy na inne okazje jest OK. A Ci co piszą, że nie bierz bo ten zapach już jest zbyt oklepany to nie słuchaj. Bo dla 90% ludzi których będziesz mijał ten zapach będzie nowością, z czymś co wcześniej się nie spotkali.
 

Podobne tematy

Do góry