• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaka inna maść na blizny oprócz Contractubex

Smaruje Contractubex już 3 miesiące (zabieg miałem na początku lipca) zużyłem już dwie tuby, a dalej blizna jest zaczerwieniona i miejscami twarda, polecicie może coś innego zamiast contractubex na blizny, bo jest średnio. Smaruje, masuje delikatnie wcierając, ale dużej różnicy nie ma. Miałem plastykę, sprzęt chodzi fajnie, nie ma problemu ze schowaniem odsłanianiem żołędzi, ale blizna nadal twarda.
 

wottena

New member
Mi lekarz zalecił maść silikonową.
Kupiłem coś takiego:

 
Kup plastry silikonowe sutricon. Polecam mi pomogły :)
A mam pytanie jak się stosuje te plastry, bo miałem plastykę czyli naklejam i chowam pod napletkiem tak naprawdę ten plaster, bo miałem obrzezanie częściowe i w spoczynku napletek jest na żołędzi, a blizna jest po wewnętrznej stronie napletka, dopiero po odsłonięciu żołędzi blizna jest na zewnątrz. Ten plaster silikonowy dobrze się trzyma, jak dostanę wzwodu w nocy to on się nie odklei?
 

nope

Well-known member
Ogolnie mi sie te plastry nie odklejay podczas wzwodów itd. kurde nie pomyslalalem o tym ale ja mialem calkowite i zoladz caly czas odslonieta i noszenie tych plastrów było bardzo ulatwione ale mi sie wydaje ze sie nic nie stanie
 

Podobne tematy

Do góry