• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak zapuścić męską brodę?

Podejrzewam, że ta maść to żart. Ale sprawdze na sobie, czy wstrzemięźliwość zmieni coś w zaroście. Zastanawia mnie to, dlaczego moi rówieśnicy (22lata) wcale nie mają zarostu, albo mają taki, który wstyd zapuszczać a ja pierwsze golenie zaliczyłem chyba w 2 gimnazjum a w miare symetryczny zarost mam od liceum.
 

krystekwolf

New member
No, ale tak na poważnie, to najlepiej kupić sobie porządny trymer i po prostu o tę brodę dbać, a ona niech sobie rośnie. Wiadomo, że nie będzie od razu gęsta i fajna, ale regularne strzyżenie ją ureguluje. Ja mam beard designer i po kilku miesiącach stosowania mam o wiele gęstszą i ładniejszą brodę.
 

Maćko

New member
No tez uwazam ze jak ktos ma brode to powinien regularnie ja przycinac i chodzic do barbera bo te koltuny to mi sie z menelaosami kojarza spod żabki :D
 

mateusz1250

New member
wydaje mi sie, ze trzeba po prostu czesciej golic, wlos staje sie twardszy, grubszy i gęstszy ;) to tak samo jak z koszeniem trawnika ..najpierw pojedyncze kiełki, potem w miare czestego koszenia trawa sie rozrasta i szybciej rosnie ;) heh
 

Podobne tematy

Do góry