• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

JAK UKRYĆ STULEJKĘ - 20 lat po zabiegu - prosze o pomoc

misiu123

New member
Witam, zabieg stulejki wraz z plastyką mialem jeszcze jak byłem dzieckiem (moze 2 lata). Aktualnie mam żołądź na wierzchu, nie jest pokryty skóra.

Mój problem polega na tym, że naleze do klubu ktory bedzie mial za miesiac wyjazd na obóz. Z tego co wiem bedą 3 prysznice na 50 osób i krótki czas na kąpiel...

Czy da się jakoś ukryć moje schożenie, albo nawet jakos naciagnac tą skóre tak szybko, by nie narażac się na niepotrzebne uwagi?
 

Pancur

New member
stulejka jest schorzeniem, owszem, jednak Ty nie masz stulejki od 20 lat.
Nie masz żadnego schorzenia, jesteś tylko obrzezany.

jesli obawiasz sie ze bedzie 'siara' pod prysznicem to wyluzuj.
W Ameryce prawie każdy facet był obrzezany w dzieciństwie.

ostatecznie mozesz sie kąpać w kąpielówkach i powiedzieć że jesteś wstydliwy.
ale po co to ukrywać?
ktoś zapyta, odpowiadasz po prostu, że za dzieciaka miales taki zabieg, nie wiesz czemu, i tyle.
jakie mogą być konsekwencje?
jakbys był np w gimnazjum to niedojrzali rówieśnicy mogliby Ci jakoś dogryzać, ale stary, masz 22 lata! trzeba być twardym a nie miękkim.

pozdro
 

Crytek

New member
ee tam żołądź bez napleta fajnie wygląda;p, ja wogóle nie wiem czy dorośli mężczyźni chodzą z napletkiem ściągniętym czy nie
 

clubbase

New member
Myślisz że koledzy będą Ci na fiuta zerkać? Poza tym jak ktoś wspomniał w stanach co 2 ma. Kobiety tych obrzezanych są bardziej zadowolone, ponieważ nie zbierają się żadne brudy itd. :)
 

Groszek

New member
W Stanach nie co drugi, ale prawie 80%, a jeszcze niedawno było prawie 90%. Cytrek, wielu chodzi z odciągniętym napletkiem. Mnie tak zdecydowanie wygodniej. :D
 

Podobne tematy

Do góry