• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak to zaplanowac? POMOCY

Danny22

New member
Witam wszystkich
Mam 19lat i rozpoznałem u siebie stulejkę 3 stopni tzn: nie do końca odsłonięty żołądź podczas wzwodów. Nie bylem jeszcze u lekarza ale jak myślicie czy moge cos z tym zrobic "poza operacyjnie" czy raczej nie mam na to szans i trzeba dędzie użyć bardziej ingerencyjnych środków typu obrzezanie czy plastyka napletka jesli tak to prosił bym o rade czy w Częstochowie jest jakiś fachowiec któremu mógłbym powierzyć swoje klejnoty najlepiej taki który ma podpisana umowę z NFZ-em



Proszę o rade i z góry dziękuje.
 

Przemek91

New member
Witaj.
Ja mam 18 lat i też jestem z Częstochowy. Najlepiej idz do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa (Ja ide dzisiaj). A jeśli chciałbyś isc od razu do urologa to musisz isc do "prywaciarza" ale to troche kosztuje :? Najlepiej zarejestruj sie jak najszybciej do lekarza po skierowanie a potem zobaczyc co i jak. A jesli masz stulejke 3 stopnia to tylko operacyjnie :(
 

Danny22

New member
No nie wiem prakuje mi doslownie kilki mm wiec zobacze jak w najbliższym czasie bedzie sie to rozwijac a teraz to i tak nie dal bym rady bo mam sesje i niechce zawalic
 

Podobne tematy

Do góry