• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak się zbadać na choroby weneryczne

tik

Member
Najlepiej na wszystkie. Nie chce się tutaj wdawać w szczegóły ale zależy mi na jakimś dobrym teście. No i czy można to wykonac anonimowo? Dodam, że nie wchodzi w grę wizyta u lekarza funduszowego bo nie mam narazie ubezpieczenia (z różnych względów). Rozumiem, że nie będe musiał mieć do tego skierowania?
 

pytanek

Member
Najlepiej na wszystkie. Nie chce się tutaj wdawać w szczegóły ale zależy mi na jakimś dobrym teście. No i czy można to wykonac anonimowo? Dodam, że nie wchodzi w grę wizyta u lekarza funduszowego bo nie mam narazie ubezpieczenia (z różnych względów). Rozumiem, że nie będe musiał mieć do tego skierowania?

Zrobisz bez skierowania w praktycznie każdej przychodzni prywatnej. I nie wiem czy nawet jeśli byłbyś ubezpieczony i chciałbyś zrobić badanie na fundusz to czy byś dostał od razu skierowanie. Sam mam kiepskie doświadczenia z lekarzami na fundusz i wiem, że wcale tak chętnie tych skierowań nie wystawiają. Czy anonimowo to nie wiem czy zrobisz ale jeśli zależy Ci na dyskrecji to taki zestaw do pobrania badania możesz sobie zamówić prosto z laboratorium do domu?
 

Podobne tematy

Do góry